Artykuły

To za sprawą wyjątkowej estetyki opartej na prostocie i harmonii wnętrza w stylu skandynawskim mają tak wielu miłośników. Po inspiracje z północy sięgnęła także marka home&you. W najnowszej kolekcji odnajdziemy linię dodatków z motywem dekoracyjnym w postaci tradycyjnych norweskich wzorów.

Czytaj artykuł 

Wieńce i kalendarze adwentowe przygotowuje się i ozdabia nimi domy już 4 tygodnie przed Bożym Narodzeniem. Skąd wzięła się ta tradycja i dlaczego w wieńcu zawsze znajdują się 4 świece?

Czytaj artykuł 

Czarnuszka siewna (Nigella sativa) zwana także czarnym kminkiem (black cumin, khalonji) to niepozorna roślinka posiadająca ziarenka o olbrzymiej mocy. Jej wspaniałe właściwości wykorzystywane były już w czasach starożytnego Egiptu, zapiski o niej znajdziemy również w Piśmie Świętym. Nasi przodkowie twierdzili, że zioło to „leczy wszystko z wyjątkiem śmierci”, a potwierdzają to dzisiejsze badania naukowe. Słusznym stwierdzeniem będzie zatem, że czarnuszka to panaceum na wszelkie dolegliwości.

Czytaj artykuł 

Mówi się, że aby stworzyć idealną zabawkę, trzeba spojrzeć na świat oczami dziecka. IKEA poszła jednak o krok dalej i postanowiła oddać sprawy (i kredki) w ręce najmłodszych. Każdy pluszak narysowany przez malucha w trwającym do 6 grudnia konkursie „Mazania się spełniają”, ma szansę stać się prawdziwą maskotką i trafić do sklepów na całym świecie. Akcja jest częścią kampanii „Pluszaki dla Edukacji”, wspierającej edukację dzieci w najbiedniejszych regionach świata.

Czytaj artykuł 

Dzięki inspirującym pomysłom przedstawionym w książce dekorowanie świątecznego stołu okaże się wyjątkowo łatwe.

Czytaj artykuł 

Zapewne każdy z nas miał kiedyś do czynienia z kuchenką mikrofalową. Używamy jej do podgrzania obiadu lub rozmrożenia mięsa. Poniżej poznasz 6 innych zastosowań tego urządzenia, o których nie miałeś pojęcia.

Czytaj artykuł 

Zapach dymu tytoniowego jest niezwykle trudny do wyeliminowania. Przesiąkają nim nie tylko włosy, ubrania czy ciało, ale również firanki, meble, dywany i sprzęt komputerowy. Niestety, dopóki palacz nie rozstanie się z nałogiem, bardzo ciężko będzie się pozbyć zapachu tytoniu, można go jednak zamaskować.

Czytaj artykuł 

Interesujesz się architekturą lub designem? A może są to dziedziny, którymi zajmujesz się na co dzień i Twoim marzeniem jest własna działalność w branży kreatywnej? A może już wkroczyłeś w świat biznesu? Chciałbyś rozwinąć i poszerzyć swoje horyzonty?

Czytaj artykuł 

Urzekają was, tak modne ostatnio, dekoracyjne kule? Szydełkowe cotton balls zawładnęły mieszkaniami wszystkich miłośników aranżacji wnętrz. Jesteście ciekawi, jak przygotować je krok po koku? Opowie o tym, jedna z naszych użytkowniczek, prawdziwa czarodziejka, nie tylko święcących kul, ale także przepięknych ozdób, maskotek i lalek Pani Barbara Łapczyńska – Kaczmarek.

Czytaj artykuł 

Planując wystrój domu inspirowany Wschodem, należy pamiętać, że kraje orientalne to tak naprawdę cała Azja i część północno-wschodniej Afryki.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.