Poradniki

Poradniki

Czyszczenie toalety to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Niby trzeba to robić regularnie i pamiętać o różnych higienicznych wskazaniach, jednak wciąż zdarzają się nam błędy. Jak czyścić toaletę i usunąć kamień z muszli klozetowej?

Czytaj artykuł 
Poradniki

Koniec remontu oznacza jedno: zanim w pełni będziemy mogli cieszyć się jego efektami, musimy jeszcze posprzątać. Jak się za to zabrać?

Czytaj artykuł 
Poradniki

Standardowe farby akrylowe do malowania wnętrz są niedrogie i ładnie się prezentują, ale niestety nie są odporne na szorowanie i zmywanie. Jeśli więc niechcący wylejemy na ścianę talerz zupy lub w ruch pójdą uzbrojone w kredki dziecięce rączki, powłoka malarska zostanie trwale oszpecona. Alternatywa? Odporne na zmywanie i szorowanie farby lateksowe.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Podłoga to jeden z najrzadziej remontowanych elementów wyposażenia. Zerwanie starej i położenie nowej posadzki wiąże się nie tylko z kosztami, ale i czasochłonnymi pracami. W jaki sposób tanio i szybko odmienić podłogę?

Czytaj artykuł 
Poradniki

1 lipca 2019 rozporządzeniem Ministra Środowiska zmieniły się regulacje dotyczące segregacji śmieci. Do pojemników na papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło oraz odpady mieszane dołącza kolejny: na odpadki bio. Jest on już znany mieszkańcom domów jednorodzinnych, którzy wcześniej mogli składować w nim opady zielone – trawę, liście i inne odpadki z ogrodu. Nie był to kubeł obowiązkowy — gminy zapewniały bezpłatny odbiór takich odpadów, tym, którzy zgłosili taką potrzebę.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Na co zwrócić uwagę, wybierając ręczniki, aby były trwałe i wytrzymałe?

Czytaj artykuł 
Poradniki

Wilgoć sprawia, że metalowe przedmioty korodują. Jak temu zapobiec i jak usunąć rdzę?

Czytaj artykuł 
Poradniki

Przed lustrem spędzamy sporo czasu. Przodują w tym kobiety (ponoć ta czynność zajmuje im prawie godzinę dziennie...), ale panowie wcale im w niczym nie ustępują. Jak o dbać o lustro, byśmy zawsze mogli satysfakcjonować się widokiem bez smug i zacieków?

Czytaj artykuł 
Poradniki

Gliniarz naścienny to owad z rodziny grzebaczowatych. Często bywa nazywany szczerkliną pająkówkową lub formierzem. Pochodzi z Azji, jednak coraz częściej można się na niego natknąć w Polsce. Z wyglądu może przypominać osę, dlatego wielu wydaje się niebezpieczny, a jego obecność w domu wzbudza obawy.

Czytaj artykuł 
Poradniki

To może przydarzyć się każdemu – wystarczy chwila nieuwagi, by antyperspirant zamiast na skórze, wylądował na koszulce. W jaki sposób pozbyć się plam po dezodorancie?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.