Newsroom 22.02.2019

Podjazd do garażu to niepozorny element, który jednak wpływa na wygląd otoczenia domu. Powinien być przede wszystkim wygodny w użytkowaniu, funkcjonalny, a przy tym dobrze się prezentować. Warto wybrać taki materiał, aby użytkowanie podjazdu nie było uciążliwe.

Czytaj artykuł 

Światowa Organizacja Zdrowia bije na alarm: poziom zanieczyszczeń powietrza w największych metropoliach zdecydowanie przekracza dopuszczalne normy, co według szacunków powoduje osiem milionów zgonów rocznie. Choć problem ten dotyka całego świata, jest on szczególnie odczuwalny w Polsce - Polacy oddychają najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w całej Unii Europejskiej[1]. By umożliwić ludziom prowadzenie zdrowszego i bardziej zrównoważonego życia, IKEA pracuje nad oczyszczającą powietrze zasłoną GUNRID. Do sprzedaży na wszystkich rynkach trafi ona najprawdopodobniej w lutym 2020 roku. [1] Raport Europejskiej Agencji Środowiska (EEA), 2018 https://www.eea.europa.eu/publications/air-quality-in-europe-2018

Czytaj artykuł 

Wnętrzarskie mody zmieniają się jak w kalejdoskopie i nie omijają również, wydawałoby się trwałych i niezmiennych elementów, takich jak podłogi. Jakie materiały są teraz na topie?

Czytaj artykuł 

Wprowadzenie umowy deweloperskiej sprawiło, że zakup własnego lokum jest dużo bardziej bezpieczny. By skorzystać z jej zapisów, warto dowiedzieć się, co zawiera i czego możemy spodziewać się od dewelopera.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.