Newsroom 13.05.2019

Planujesz remont mieszkania? A może po prostu uwielbiasz śledzić najnowsze trendy wnętrzarskie? Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych stylów, które goszczą „na salonach” naszych domów w 2019 roku.

Czytaj artykuł 

Podłogi 3D to niezwykle oryginalny pomysł na aranżację wnętrza. Przywędrowały do Polski prosto z Dubaju. Nadają niepowtarzalnego charakteru i pomimo ich rosnącej popularności, wciąż są mało spotykane w naszych domach. Najwięcej możliwości wykonania efektu trójwymiarowości dają posadzki z żywic epoksydowych. Mogą one przybierać różne formy i fakturę. Najważniejszym ich elementem są natomiast odpowiedniej rozdzielczości grafiki lub zdjęcia.

Czytaj artykuł 

Linoleum to materiał stosowany do wykańczania podłóg od przeszło stu lat. Mimo takiej historii nie cieszy się popularnością. Jeszcze nie tak dawno kładziono go w kuchniach, przedpokojach i korytarzach, jednak uchodzi za materiał mało urokliwy i nieelegancki. Jak niskim kosztem odnowić i poprawić wygląd starej podłogi linoleum?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.