Newsroom 15.10.2019

Odpowiedź brzmi – nie. Nie opłaca się inwestować w szczycie górki cenowej, tyle że nikt nie wie, kiedy ów szczyt zostanie osiągnięty i jak długo trzeba będzie czekać na spadki cen. Największa sztuka polega na „wstrzeleniu się” w odpowiedni moment. Ci, którzy kupią mieszkania po najwyższych cenach, mogą czekać długo, nawet kilkanaście lat, by sprzedać nieruchomość z zyskiem.

Czytaj artykuł 

Powstawania skroplin w dachu nie można uniknąć, ale trzeba stworzyć możliwość ich odparowania. Warto pamiętać, że odpowiednia wentylacja pozwala przede wszystkim na oszczędności związane z ogrzewaniem. Ponadto kiedy wilgoć dostaje się do dachu wówczas na dachówce może pojawić się mech, a na drewnie grzyb.

Czytaj artykuł 

Funkcjonalne i designerskie, tak najprościej można opisać mieszkanie znanej, polskiej aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej, która już nie raz udowodniła, że ma niesamowite poczucie stylu i estetyki. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia, na których widać wnętrza jej domu. Zobaczcie, jak aktorka urządziła swoje mieszkanie na podwarszawskim Solcu niedaleko Konstancina.

Czytaj artykuł 

Wraz ze zmianą temperatur coraz częściej można zauważyć „mgiełkę” – skraplającą się na oknach parę wodną. Dlaczego tak się dzieje? W jaki sposób się jej pozbyć?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.