Newsroom 23.03.2021

W niektórych ogrodach kwitną już przebiśniegi, krokusy i śnieżyce wiosenne. Na wielu krzewach i drzewach niedługo pojawią się młode liście. Na rabatach wybijają tulipany, narcyzy i inne rośliny cebulowe. Żeby bujnie kwitły nie tylko w tym roku, ale również w kolejnych, warto je zasilić wybranym nawozem. Może być to nawóz granulowany do roślin kwitnących lub kompost, który mieszamy z wierzchnią warstwą ziemi za pomocą grabi.

Czytaj artykuł 

Jesteś zmęczony pośpiechem, brakiem wytchnienia i zgiełkiem? Chciałbyś - choć na chwilę, zmienić otoczenie i przekonać się, że można żyć w symbiozie z naturą? Nowocześnie, jednocześnie nie zapominając o tradycji i swoich korzeniach, a także o tym, co najważniejsze? Wyjdź na spotkanie z ludźmi, którzy wiodą życie w otoczeniu sielskich klimatów. Przekonaj się, że slow life wcale nie polega na życiu w ślimaczym tempie, ale na odnalezieniu harmonii w tym, co robimy i w tym, kim jesteśmy. Balansie między dbaniem o siebie, a także o środowisko.

Czytaj artykuł 

Jeżeli chcemy mieć w ogrodzie trawnik, który wygląda jak zielony dywan, wczesną wiosną koniecznie musimy naszą darń zwertykulować i nawieźć. Dlaczego?

Czytaj artykuł 

Uprawa marchwi jest stosunkowo łatwa. Poradzi z nią sobie nawet początkujący ogrodnik. Jej nasiona wysiewamy wprost na miejsce stałe, bezpośrednio do gruntu, na zagonach, podwyższanych grządkach, czy dużych pojemnikach.

Czytaj artykuł 

Czujesz w sobie dodatkowe pokłady energii? To znak, że wiosna tuż tuż. A co za tym idzie – także wiosenne porządki. Jak zrobić je szybko, skutecznie i bez detergentów? Pomoże właściwa organizacja i kilka sprytnych, domowych sposób. Sprawdź nasze wskazówki.

Czytaj artykuł 

Łazienki w stylu minimalistycznym możemy spotkać w różnych miejscach – zarówno w domach mieszkalnych, jak i w hotelach lub restauracjach. Jest to styl aranżacji wybierany przez tych, którym zależy na prostocie, schludnym wyglądzie oraz wysokim stopniu funkcjonalności. Jeśli poszukujesz umywalki w stylu minimalistycznym – trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poniżej podpowiemy jakie modele warto wybrać, na jakie cechy zwrócić uwagę oraz czym powinna odznaczać się umywalka wysokiej klasy.

Czytaj artykuł 

W dzisiejszych, trudnych czasach każdy z nas szuka oszczędności. Wbrew pozorom sporo pieniędzy tracimy wówczas, gdy z naszego mieszkania bądź domu ucieka ciepło, a to przekłada się na wyższe rachunki za ogrzewanie. Jest jednak na to sposób.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.