Newsroom 02.06.2021

Emalia Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal jest  teraz dostępna w trzech nowych kolorach: mahoń, granatowy i zielony ciemny. Zastosowanie emalii na elementy drewniane i metalowe zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu pozwala nadać im piękny efekt w modnym odcieniu. Produkt działa zabezpieczająco, chroniąc pomalowane powierzchnie przed czynnikami atmosferycznymi i mechanicznymi. Aplikacja emalia jest łatwa, ma ona znikomy zapach oraz bardzo szybko schnie  - 2 warstwę można nakładać już po dwóch godzinach.

Czytaj artykuł 

Firma Schneider Electric rozpoczęła współpracę z hiszpańską Grupą w zakresie globalnej strategii zrównoważonego rozwoju. Grupa Roca, światowy lider w projektowaniu, produkcji i sprzedaży produktów do łazienki, podpisała porozumienie z firmą Schneider Electric, specjalizującą się w cyfrowej transformacji w zakresie wykorzystania dostępnej energii i zasobów przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań oraz poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju. W oparciu o to partnerstwo hiszpańska marka zdefiniuje nowy plan działania w ramach dekarbonizacji, ustanawiając globalną strategię rozwoju całej Grupy.

Czytaj artykuł 

Aranżacja nowego mieszkania czy generalny remont? Bez względu na to, na jakim jesteś etapie, z pewnością przed Tobą wiele wyzwań związanych z wyborem mebli, ich ustawieniem czy dopasowaniem odpowiednich dodatków. Tego typu dylematy to nieodłączny element zmian we wnętrzach, jednak są na to sposoby. Architekci wnętrz współpracujący z Salonami Agata na platformie Noiladnie.pl od przeszło pół roku prezentują aranżacje trudnych pomieszczeń. Ich wiedza i doświadczenie pomagają w stworzeniu funkcjonalnych i stylowych projektów aranżacji wnętrz. To dzięki, nim wiele wnętrz zyskało szansę na nowy wygląd.  

Czytaj artykuł 

Oczko wodne to z pewnością spore urozmaicenie dla ogrodu, zwiększające jego walory estetyczne. Dobrze zaprojektowane może nawet nadać mu nowy wymiar i jakość. Jak więc zaplanować oczko wodne w ogrodzie, by dawało nam satysfakcję i nie przysporzyło problemów?

Czytaj artykuł 

Masz niewielką działkę i chcesz na niej zaprojektować ogród? Choć może wydawać się to trudne – wcale tak być nie musi. Co więcej, istnieje kilka sposobów, by wyglądał on na większy, niż jest w rzeczywistości. Wystarczy dopracować jego projekt, zadbać o każdy detal, maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce i sprawić, by był funkcjonalny.

Czytaj artykuł 

Jesteś zmęczony pośpiechem, brakiem wytchnienia i zgiełkiem? Chciałbyś - choć na chwilę, zmienić otoczenie i przekonać się, że można żyć w symbiozie z naturą? Nowocześnie, jednocześnie nie zapominając o tradycji i swoich korzeniach, a także o tym, co najważniejsze? Wyjdź na spotkanie z ludźmi, którzy wiodą życie w otoczeniu sielskich klimatów. Przekonaj się, że slow life wcale nie polega na życiu w ślimaczym tempie, ale na odnalezieniu harmonii w tym, co robimy i w tym, kim jesteśmy. Balansie między dbaniem o siebie, a także o środowisko.

Czytaj artykuł 

Od ponad roku spędzamy w domu tyle czasu, że warto zadbać, by życie w nim stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Pomoże nam w tym smart home. Ponieważ w tych niełatwych czasach wszyscy zasługujemy na komfort i bezpieczeństwo, przedstawiamy najciekawsze trendy dotyczące inteligentnego domu, by każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.