Newsroom 07.09.2021

Współcześnie sprzęty domowe i artykuły gospodarstwa domowego rozwijają się niemal z roku na rok. Co chwilę słyszymy o nowych rozwiązaniach, czy dodatkowych funkcjach. Nie inaczej rzecz ma się z odkurzaczami. Najnowszym krzykiem mody w sprzęcie AGD jest dedykowany dla alergików odkurzacz z filtrem HEPA. Warto zastanowić się, co faktycznie daje zyskujący coraz większą popularność odkurzacz HEPA, jaka jest zasada jego działania i opinie na temat tego rozwiązania. W artykule tym podpowiadamy, na co zwrócić uwagę kupując tani odkurzacz z filtrem HEPA.

Czytaj artykuł 

Życie pracowników na budowie nie jest usłane różami. Wraz z kamerą obserwujemy perypetie ekip budowlanych i remontowych. Jak naprawdę wygląda ich praca i życie osobiste?

Czytaj artykuł 

Jak rozmnożyć tuje? Właśnie w sierpniu i wrześniu możemy rozmnażać żywotniki, w tym popularne tuje przez sadzonki. Możemy zrobić to także wiosną, ale termin jesienny uważany jest za najlepszy. Z takich ukorzenionych sadzonek możemy potem stworzyć żywopłot.

Czytaj artykuł 

Rozplenica słoniowa (Pennisetum purpureum), nazywana też trawą Vertigo, to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rosnących gatunków traw ozdobnych. 

Czytaj artykuł 

Malowanie ścian to z pozoru łatwa praca, która nie powinna sprawić większych problemów. W rzeczywistości jednak wymaga ona odpowiedniego przygotowania. Oprócz zakupu niezbędnych materiałów i narzędzi warto pamiętać również o właściwym zabezpieczeniu mebli oraz powierzchni na czas planowanego remontu. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

Czytaj artykuł 

Pod koniec lata na bieżąco zbieramy w warzywnikach rośliny wysiewane na plon główny, do których zaliczamy np. pomidory i paprykę, ogródki, cukinie i inne warzywa dyniowate, fasolkę szparagową i marchew. Po nich często robi się wolne miejsce, które możemy wykorzystać. Najlepszą porą wysiewu poplonów jest sierpień i pierwsza połowa września. Po jakie nasiona możemy sięgnąć o tej porze?

Czytaj artykuł 

Żeby dowiedzieć się, jak pielęgnować roślinę, którą właśnie przynieśliśmy ze sklepu do domu, należy w pierwszej kolejności sprawdzić, skąd pochodzi i w jakich warunkach żyje w naturze. A róża chińska, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi najprawdopodobniej z Chin, aczkolwiek obecnie już nigdzie nie rośnie dziko. 

Czytaj artykuł 

Bambusy naturalnie występują w klimacie orientalnym. Mimo że najlepiej czują się w miejscach ciepłych i wilgotnych, z powodzeniem można je uprawiać również w Polsce. Są bardzo atrakcyjne, a do tego spełniają praktyczne funkcje. Jak pielęgnować bambus w domu i co warto o nim wiedzieć?

Czytaj artykuł 

Życie pracowników na budowie nie jest usłane różami. Wraz z kamerą obserwujemy perypetie ekip budowlanych i remontowych. Jak naprawdę wygląda ich praca i życie osobiste?

Czytaj artykuł 

Wrzesień kojarzy się głównie ze spadającymi kasztanami i chłodnymi porankami. W ciągu dnia wciąż cieszymy się promieniami słońca, ale w powietrzu czuć już nadchodzącą jesień. Powoli, powolutku końca dobiega również sezon ogrodniczy. Nie oznacza to jednak, że ogrody zaczynają obumierać. Wręcz przeciwnie, właśnie teraz rośliny w przydomowych zieleńcach kwiecą się z nową mocą.

Czytaj artykuł 

Jarząb (Sorbus) ma aż 80 gatunków, z czego w Polsce rośnie ich 5. Najpopularniejszym jest jarząb pospolity, potocznie zwany u nas jarzębiną.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.