Newsroom 04.02.2022

Ogrzewanie podłogowe to coraz częściej stosowane rozwiązanie w domach, ale także i mieszkaniach. Z powodzeniem zastępuje popularne grzejniki, dzięki czemu można zyskać dodatkową, wolną przestrzeń pod oknem. Jego największą zaletą jest to, że równomiernie ogrzewa podłogę, dzięki czemu nawet zimą można chodzić boso. Dowiedz się więcej.

Czytaj artykuł 

Schorzenia układu ruchu, w tym dolegliwości związane ze stawami potrafią bardzo utrudnić codzienne życie. Ból, sztywność, zaczerwienienie, opuchlizna… Czy można temu jakoś zaradzić? Jak najbardziej! I to nie tylko przy pomocy klasycznych leków. Poznaj 17 roślin, które pomagają łagodzić bóle stawów i utrzymywać je w dobrej kondycji jak najdłużej. 

Czytaj artykuł 

Marzysz o tym, by uprawiać drzewko pomarańczowe w domu i delektować się jego owocami oraz pięknym wyglądem? Dowiedz się, jakie wymagania ma pomarańcza i co zrobić, żeby zdrowo rosła w warunkach domowych.

Czytaj artykuł 

Nie tylko wodę szarą i deszczową można odzyskać. Okazuje się bowiem, iż bardzo wartościowa jest także ta, która pozostaje po gotowaniu, a jej zastosowanie może być bardzo szerokie.

Czytaj artykuł 

Kwas bursztynowy, nazywany również kwasem amberkowym, to doskonały sposób na poprawę kondycji roślin doniczkowych. Dzięki niemu będą szybciej rosły i obficie kwitły. Do jakich roślin stosować kwas bursztynowy i gdzie można go kupić? Wyjaśniamy.

Czytaj artykuł 

Dlaczego liście draceny opadają, żółkną lub ich końcówki się zawijają? Przypominamy podstawowe zasady pielęgnacji tej atrakcyjnej rośliny doniczkowej i wyjaśniamy, jak rozpoznać choroby draceny.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.