Newsroom 06.04.2022

Hałas zaburza nasze funkcjonowanie, sprawia, że jesteśmy nerwowi, tłumiące hałas. Jeśli mieszkasz w mieście, a niedaleko przebiega ruchliwa ulica – koniecznie posadź je w ogrodzie. Odpowiednio wysoki i szeroki pas zieleni może zredukować hałas nawet do 70 proc.

Czytaj artykuł 

Migdałowiec trójklapowy to ozdobne drzewko, którego charakterystyczną cechą jest obfite wiosenne kwitnienie. Wyjaśniamy, jak uprawiać migdałka, by pięknie prezentował się w ogrodzie.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Nadchodzą cieplejsze dni, a wraz z nimi sezon wiosennych kwiatów. Zarówno początkujący, jak i wprawni ogrodnicy mogą ozdobić swoje domy za pomocą tych wyjątkowych roślin. Czy wiesz, które z nich będą idealne odpowiadać Twojemu doświadczeniu i potrzebom?

Czytaj artykuł 

Planujesz rozwinięcie przydomowego sadu? Na pewno zastanawiasz się, jaką odmianę porzeczki czy agrestu wybrać. Ale czy wiesz, jakie są mniej popularne, nieco zapomniane, drzewa i krzewy owocowe? Okazuje się, że lista jest całkiem długa, a z owoców takich roślin da się tworzyć wiele smakowitych przetworów.  

Czytaj artykuł 

Zastanawiasz się, jak usunąć nieestetyczny kamień w łazience z wykorzystaniem tanich produktów, dostępnych w każdym domu? Przedstawiamy nasze sprawdzone sposoby na pozbycie się kamienia z baterii łazienkowej, prysznica, wanny i toalety!

Czytaj artykuł 

Sprawdź listę najładniejszych kwiatów cebulowych sadzonych wiosną oraz dowiedz się, czym się wyróżniają i jak należy sadzić je w ogrodzie.

Czytaj artykuł 

Już w czwartkowy wieczór czeka nas kolejne spotkanie z ekipą Naszego Nowego Domu oraz wyjątkowymi bohaterami odcinka!

Czytaj artykuł 

Nadeszła wiosna, pora więc na porządki. Czyste okna są chlubą każdego domu. Ich mycie nie jest trudne, ale wymaga poświęcenia czasu. Zdradzamy sprawdzone sposoby na czyste okna i podpowiadamy, jakich błędów unikać podczas ich mycia.

Czytaj artykuł 

Brzozy to niezwykle popularne drzewa w Polsce. Wzbudzają podziw swoim majestatycznym pokrojem, a do tego koją nerwy szumem liści. Jednak niewiele osób pamięta, że te piękne rośliny to także cenne źródło oskoły, czyli cudownie chłodnego i pełnego wartości odżywczych soku. Dowiedz się więcej.  

Czytaj artykuł 

Mole spożywcze to niejedyne szkodniki, które mogą „mieszkać” w kuchni i żerować na zgromadzonych przez nas zapasach. Jak się przed nimi zabezpieczyć?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.