Newsroom 30.04.2022

Maliny i truskawki to jedne z najbardziej lubianych owoców w Polsce. Wielu osobom trudno wyobrazić sobie bez nich udane letnie miesiące. Co, gdyby połączyć zalety obydwu tych gatunków? Odpowiedzią może być malinotruskawka, czyli ciekawa krzewinka, która wciąż dopiero zyskuje na popularności.  

Czytaj artykuł 

Gres coraz częściej jest wykorzystywany we wnętrzach zamiast popularnej glazury czy terakoty. Jest to rodzaj płytek ceramicznych, które tworzy się w procesie wypalania kamionki porcelanowej. Uszlachetnia się barwnikami mineralnymi i kwarcowymi, ale w składzie znajdziesz także piasek czy skały. Prasuje się je pod wysokim ciśnieniem aby uzyskały odpowiedni wygląd i parametry techniczne. Podpowiadamy co warto wiedzieć, jeśli chcesz wykorzystać gresowe płytki na podłodze lub ścianie w swoim domu.  

Czytaj artykuł 

Korona cesarska jest wspaniałym, wysokim kwiatem pochodzącym z rejonów Indii. Roślina ta nie jest wymagająca i doskonale rozwija się w polskich warunkach, stanowiąc tym samym ozdobę dla przydomowych rabat. Jak ją pielęgnować? Sprawdź najważniejsze informacje na temat uprawy korony cesarskiej. 

Czytaj artykuł 

Krzewy owocowe cieszą się nieustającą popularnością. Mają małe rozmiary, dzięki czemu zmieszczą się nawet w niewielkim ogrodzie, na działce, a nawet na balkonie. Dodatkowo rodzą wspaniałe owoce. Jednak jak każda roślina, mogą paść ofiarą chorób i szkodników. Aby nie stracić swoich okazów, dowiedz się, jak je zwalczać. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.