Newsroom 29.05.2022

Dzbaneczniki charakteryzują się nie tylko wyjątkowo oryginalnymi liśćmi, ale także przynależnością do grupy roślin owadożernych. Są to drapieżniki, które wykształciły przyciągające ofiary dzbanki o wyrazistym kształcie i kolorze.

Czytaj artykuł 

Chciałbyś wprowadzić nieco zieleni do swojego domu, ale nie masz ręki do kwiatów? Lubisz rośliny doniczkowe, ale często zdarza ci się zapominać o podlewaniu? Nie oznacza to, że musisz całkowicie zrezygnować z domowej zieleni – oto gatunki, które przetrwają niemal wszystko!

Czytaj artykuł 

Podlewanie jest najważniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym w uprawie roślin, dlatego warto wiedzieć, jak wykonywać je prawidłowo. Jeśli nie będziesz robić tego zgodnie z zaleceniami, możesz narazić swoje okazy na rozwój chorób grzybowych lub poparzenia słoneczne, co może doprowadzić nawet do ich obumarcia.  

Czytaj artykuł 

Nawożenie borówki amerykańskiej to jeden z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych, który ma ogromny wpływ na prawidłowy wzrost i owocowanie krzewu. Tylko właściwie odżywione rośliny będą dawać zdrowy, obfity plon także w warunkach przydomowego ogrodu. Wybierając sposób nawożenia borówki amerykańskiej, należy uwzględnić jej wymagania pokarmowe, gdyż jest ona wrażliwa zarówno na małą, jak i zbyt dużą ilość składników pokarmowych w gruncie. Sprawdź, jak i czym nawozić borówkę amerykańską.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.