Newsroom 30.05.2022

Begonia stale kwitnąca jest często nazywana również trwałą. To dlatego, że jej kwiaty pojawiają się w czerwcu i kwitną aż do października. Okaz jest idealną ozdobą tarasów i rabat, a jego uprawa nie nastręcza większych problemów.

Czytaj artykuł 

Kolorowe, eleganckie orchidee to jedne z ulubionych kwiatów doniczkowych Polaków. Są one dość proste w uprawie, jednak czasem zdarzają się choroby storczyków, a także ataki szkodników, które powoli wysysają z nich soki. W rezultacie rośliny te tracą swój piękny pokrój. Dowiedz się, jak radzić sobie z typowymi chorobami i szkodnikami storczyków!  

Czytaj artykuł 

Mszyce mogą osłabić rośliny tak bardzo, że te w końcu więdną. Są częstym nieproszonym gościem w ogrodach, szklarniach czy na parapecie. W zależności od gatunku mają kolor od zielonego do czarnego. Żywią się sokiem z rośliny, wydzielając przy tym spadź, która może być lepką, błyszczącą powłoką na liściach. W jaki sposób się ich pozbyć?

Czytaj artykuł 

Twoje ręczniki są zabrudzone i ciężko ci je doprać?  Sprawdź, jak pozbyć się uciążliwych plam na ręcznikach i jak o nie zadbać, by służyły przez długi czas.

Czytaj artykuł 

Każdy taras wymaga co jakiś czas renowacji lub generalnego remontu. Wszystko zależy od tego, jaką podłogę wybrałeś, czy jest zadaszona i jak długo świeci na nią słońce. Jeżeli widzisz, że lata świetności ma za sobą, a jej szary kolor przyprawia cię o zawrót głowy, zacznij działać.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.