Newsroom 20.06.2022

Elewacja budynku to wizytówka gospodarzy. Powinna być ona estetyczna, dopasowana do charakteru domu oraz starannie, bardzo solidnie wykonana. Dowiedz się więcej o tym, jak można wykończyć zewnętrzne ściany domu i wybierz aranżację dla siebie! 

Czytaj artykuł 

Akebia pięciolistkowa jest niezwykle ciekawym, egzotycznym pnączem, które zachwyca nie tylko pokrojem, ale także pięknymi kwiatami o czekoladowym zapachu i słodkimi owocami. Bardzo szybko rośnie, więc doskonale sprawdza się do dekoracji różnych miejsc w ogrodzie. Dowiedz się, jak ją uprawiać, aby stanowiła ozdobę przestrzeni wokół domu. 

Czytaj artykuł 

Pokrzywa to jedna z najbardziej polecanych roślin do przygotowywania naturalnych i ekologicznych preparatów. Jej szerokie właściwości pomagają wzmacniać zarówno kwiaty kwitnące, jak i warzywa. Samodzielne przygotowanie środków z pokrzywy jest dość czasochłonne i wiąże się z niezbyt przyjemnymi zapachami. Na szczęście, nie musisz ich robić!

Czytaj artykuł 

Pomidory mogą zostać dotknięte różnymi chorobami, które objawiają się na wiele sposobów. Jednym z symptomów jest przebarwianie liści na brązowo. O czym świadczy takie zjawisko i czy jest ono powodem do niepokoju? Jak pozbyć się brunatnej plamistości liści pomidorów?

Czytaj artykuł 

Długie, pnące się pędy, szerokie, ciemnozielone liście i duże grona słodkich owoców – winorośl to wspaniała ozdoba ogrodu. Aby pnącze mogło wzbudzać zachwyt przez długie lata, trzeba o nie odpowiednio dbać. Jednak czasami nawet najlepiej pielęgnowana winorośl może paść ofiarą różnych chorób. Dowiedz się, jakie występują najczęściej i jak z nimi walczyć. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.