Newsroom 21.07.2022

Mosiądz to jeden z materiałów, z którego powszechnie korzystamy w domach. Najczęściej wykorzystywany jest do produkcji armatury, a rzeczy wykonane z tego stopu mają piękny połysk. Niestety, pod wpływem tlenu mosiądz ciemnieje, a na skutek działania kwasów pokrywa się zielonkawym, trującym osadem. Jeśli szukasz skutecznych sposobów na działania, dzięki którym mosiądz będzie czysty i lśniący, przygotowaliśmy dla ciebie kilka porad.

Czytaj artykuł 

Lecytyna to naturalna substancja, która występuje w orzechach, rybach czy zielonych warzywach. To mieszanina związków o charakterze tłuszczowym, które są dobrze przyswajane przez człowieka. Ma także zastosowanie w ogrodnictwie, gdzie sprawdza się do ochrony roślin. Sprawdź, jak działa lecytyna!

Czytaj artykuł 

Czereśnia, podobnie jak inne drzewka owocowe, potrzebuje odpowiedniego wspomagania dla zdrowego wzrostu. Jeśli nie zajmiesz się odpowiednio swoim okazem, to szybko zacznie on dziczeć. Przyczyni się to do mniejszego owocowania. Ważne jest więc regularne cięcie czereśni, aby pobudzić ją do właściwego wzrostu i zebrać z drzewka obfite plony.

Czytaj artykuł 

Bakopa (sutera) jest jednoroczną byliną pochodzącą z Afryki. To roślina szczególnie ceniona ze względu na swój dekoracyjny wygląd oraz odporność na warunki zewnętrzne. Poznaj bylinę doskonałą do prezentacji na balkonach, tarasach oraz w przydomowych ogródkach.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Elementy ze stali nierdzewnej to nieodzowny element każdego domu. Wykorzystywane są przy konstrukcjach bram i ogrodzeń, a także przy projektach schodów i balustrad. Co warto o nich wiedzieć?

Czytaj artykuł 

Soczyste i aromatyczne owoce to marzenie każdego ogrodnika, który decyduje się na posadzenie brzoskwiń. Często przed doczekaniem plonów trzeba jednak zmierzyć się ze szkodnikami i chorobami drzewek. Czy można chociaż częściowo im zaradzić? Tak! Sprawdź, które szkodniki atakują najczęściej i jak stosować naturalne opryski na brzoskwinie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.