Newsroom 11.08.2022

Czyste i błyszczące okna to wizytówka każdego domu. Niestety mycie szyb to pracochłonne i czasochłonne wyzwanie. Aczkolwiek do skomplikowanych nie należy – wystarczy tylko wiedzieć, jak i czym to zrobić. Przedstawiamy sprawdzone sposoby na mycie okien, dzięki którym czyszczenie szyb będzie proste i skuteczne. 

Czytaj artykuł 

Leszczyna to jeden z najbardziej niedocenianych krzewów ogrodowych. Polacy często lekceważą jej walory estetyczne, a tymczasem roślina nie tylko rodzi smaczne i zdrowe owoce, ale może również stanowić wspaniałą ozdobę ogrodu. Aby przekonać się o tym na własnej skórze, wystarczy tylko zdecydować się na uprawę leszczyny, wybierając jedną z jej dekoracyjnych odmian.

Czytaj artykuł 

Egzotyczne rośliny wprowadzą odrobinę niezwykłości zarówno do twojego domu, jak i ogrodu. Bananowiec, razem ze swoimi ogromnymi, rozłożystymi liśćmi i charakterystyczną sylwetką, powinien znaleźć się na liście tych, obok których nie można przejść obojętnie. Poznaj go bliżej i dowiedz się, jak wygląda jego uprawa w gruncie i doniczce. 

Czytaj artykuł 

Ketmia syryjska to ozdobny kwitnący krzew, który w sezonie letnim obficie obsypuje się okazałymi kolorowymi kwiatami. Sprawdźcie, jak uprawiać hibiskus w ogrodzie i w donicy.

Czytaj artykuł 

Maliny jesienne cieszą się coraz większą popularnością wśród ogrodników i działkowców. Nie bez powodu, ponieważ owocują aż do pierwszych przymrozków. Co ciekawe, pędy tych krzewów wydają owoce jesienią, a następnie powtarzają owocowanie latem następnego roku. Jakie odmiany malin jesiennych warto mieć w ogrodzie? Jak pielęgnować te krzewy, by owocowały jak najdłużej? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o uprawie malin jesiennych!  

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.