Newsroom 12.08.2022

Nachyłek to wyjątkowo prosta w uprawie roślina o subtelnych kwiatach, zwykle w kolorze żółtym. Miłośnikom flory kojarzy się z latem. Nachyłek jest bardzo chętnie wybierany do przydomowych ogrodów, a także jako ozdoba balkonów i tarasów. Co należy wiedzieć o uprawie nachyłka? Jak rozmnażać nachyłka? Jakiego stanowiska i ziemi potrzebuje?

Czytaj artykuł 

Wiśnie są bardzo lubiane nie tylko przez ludzi, ale także przez szpaki. Te sprytne ptaki potrafią jednej nocy zjeść wszystkie owoce! Jednym ze sposobów na to, żeby uniknąć utraty upraw, jest regularne zbieranie wiśni. Zbiory najłatwiej jest przeprowadzać z niskich, karłowych drzew, np. takich jak wiśnie kolumnowe. Dowiedz się, jak je uprawiać.

Czytaj artykuł 

Dbałość o porządek w domu, to nie tylko kwestia higieny, ale także zdrowia i dobrego samopoczucia domowników. Podstawą jest dokładne odkurzanie. Samsung Bespoke Jet™ Pro extra to wyjątkowo wygodny multifunkcyjny odkurzacz pionowy ze stacją czyszczącą, który pomoże nam osiągnąć najwyższy poziom czystości Samsung, zajmie niewiele miejsca, a dodatkowo zachwyci swoim wyglądem.

Czytaj artykuł 

Pelargonie to jedne z najpopularniejszych kwitnących roślin balkonowych, wyróżniających się intensywną kolorystyką oraz zapachem. Lato to idealny moment na rozmnażanie ich. Można tego dokonać na kilka sposobów. Jak rozmnażać pelargonie i właściwie pielęgnować rozsady? Wyjaśniamy.

Czytaj artykuł 

Echinocactus grusonii to uroczy sukulent, który jest gęsto pokryty kolcami. Z daleka wygląda jak mała, kudłata kuleczka. Jednak niech cię nie zwiedzie jego "milusiński" wygląd. Ciernie są długie, ostre i mogą boleśnie wbijać się w skórę. Niemniej roślina zasługuje na uwagę, ponieważ zjawiskowo kwitnie! Dowiedz się, jak powinna wyglądać pielęgnacja Echinocactusa grusonii.  

Czytaj artykuł 

Muchy w sezonie letnim są istnym utrapieniem dla wielu osób. Bezpośrednio nie mogą nam nic zrobić. Mogą jednak doprowadzić do groźnych chorób. Dobrze jest więc znać sposoby na te owady. Istnieje kilka metod, zarówno na tępienie much, jak i ich odstraszanie. Część z nich jest wydatkiem rzędu kilkunastu złotych. Dowiedzmy się, co zrobić, żeby muchy nie wlatywały do domu. Upewnijmy się, czego nie lubią muchy.

Czytaj artykuł 

Pysznogłówka to ozdobna bylina ogrodowa o wysokich pędach zakończonych kolorowymi kwiatami przypominającymi pióropusze. Ze względu na swoje właściwości wykorzystywana jest jako surowiec lekarski, ale też aromatyczny składnik letnich sałatek i lemoniad. Podpowiadamy, jak sadzić i uprawiać pysznogłówkę w ogrodzie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.