Newsroom 23.08.2022

Piękne, kolorowe, a niektóre także cudownie pachnące – takie właśnie są rododendrony. Czy trzeba mieć więcej powodów, by chcieć je wprowadzić do swojego ogrodu? Aby jednak rabata z rododendronami wyglądała efektownie i naprawdę zachwycała, trzeba wiedzieć, obok jakich kwiatów oraz krzewów można je sadzić. 

Czytaj artykuł 

Bylica piołun, zwana inaczej piołunem lub psią rutą, to roślina o bardzo efektownym, srebrnym ulistnieniu. Ten symbol goryczy może być nie tylko piękną ozdobą każdego przydomowego ogrodu, ale także naturalnym insektycydem i cennym surowcem leczniczym np. w dolegliwościach żołądkowych. Podpowiadamy, jak uprawiać tę niezwykle pożyteczną roślinę.

Czytaj artykuł 

Pompa ciepła w mieszkaniu to coraz częściej spotykane rozwiązanie w zabudowie wielorodzinnej. Choć jej montaż wydaje się bardziej skomplikowany niż w przypadku domów, to na osiedlach mieszkaniowych pojawiają się charakterystyczne urządzenia. Ile kosztuje pompa ciepła do mieszkania i jaką wybrać?

Czytaj artykuł 

Glorioza to roślina, która zwraca na siebie uwagę niebanalnymi kwiatami. Posadzona w donicy będzie niezwykłą dekoracją każdego wnętrza. Świetnie ozdobi także taras i balkon podczas ciepłych miesięcy. Dowiedz się, jak możesz zadbać o tę piękną i dostojną roślinę.   

Czytaj artykuł 

Zbliżająca się jesień kojarzy się większości z nas ze zbiorami w polach. Jednak okazuje się, że mimo trwających prac rolników, możemy jeszcze wiele zdziałać w naszych ogródkach. Jeśli zastanawiacie się, co posadzić lub zasiać jeszcze w sierpniu, to mamy dla was kilka porad.

Czytaj artykuł 

Zachodzące zmiany klimatyczne spowodowały, że coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi. Jednym z nich są nawalne opady deszczu, które stanowią dla nas poważne zagrożenie, doprowadzając do powodzi błyskawicznych. W naszym artykule podpowiadamy, jak sprawdzić, czy działka zostanie zalana podczas intensywnych opadów. Wyjaśniamy również, czym jest powódź błyskawiczna i jak można się przed nią uchronić.  

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.