Newsroom 02.09.2022

Ministerstwo Klimatu i Środowiska stworzyło poradnik dla samorządów dotyczący wypłaty dodatku węglowego. Ma on pomóc urzędnikom w ustaleniu, komu świadczenie rzeczywiście się należy. Sprawdź, kto otrzyma dodatek węglowy zgodnie z nowymi wytycznymi!

Czytaj artykuł 

Kroton (trójskrzyn) to jedna z popularniejszych roślin doniczkowych – piękne liście potrafią stać się prawdziwą ozdobą domu. Tym bardziej że niektóre okazy mogą urosnąć nawet do 2-2,5 m! Niezbędna jest jednak odpowiednia opieka na co dzień. Jak zatem uprawiać kroton i co zrobić, by liście rosły regularnie? Sprawdź!

Czytaj artykuł 

Kosodrzewina, inaczej sosna górska, może być ozdobą niemalże wszystkich ogrodów. Należy do roślin o niewielkich wymaganiach glebowych, a ponadto jest odporna na wszelkie zanieczyszczenia środowiska. Można ją posadzić na wrzosowiskach czy w ogrodach skalnych. Zawsze zachwyca swoim urokiem. Poznaj popularne odmiany kosodrzewiny i dowiedz się, jak poprawnie o nią dbać. 

Czytaj artykuł 

Flebodium to paproć domowa, która znakomicie prezentuje się zwłaszcza w wiszących pojemnikach. Ale sposobów jej hodowania jest znacznie więcej. Roślina wyróżnia się ładnymi, dużymi liśćmi o ciekawym zabarwieniu. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Jak wygląda uprawa i pielęgnacja flebodium?

Czytaj artykuł 

Pantofelek jest bardzo dekoracyjną rośliną doniczkową. Najwięcej uwagi przyciągają jego wspaniałe, jakby nadmuchane kwiaty, które wyglądają niczym mięciutkie poduszeczki i stanowią niepowtarzalną ozdobę wnętrza. Jednak niezwykłość tej rośliny nie wynika tylko z jej walorów dekoracyjnych, ale także ze sposobu uprawy. Dowiedz się, jak uprawiać pantofelek w domu i ogrodzie.

Czytaj artykuł 

Pompa ciepła ogrzewa dom i wodę użytkową, wykorzystując energię naturalnie występującą w środowisku. Do poprawnego działania wystarczy jej tylko niewielka ilość prądu elektrycznego, co czyni to rozwiązanie bardzo atrakcyjnym pod względem finansowym. Jak zapewnić efektywną pracę pompy ciepła? Czy pompa ciepła się psuje?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.