Newsroom 07.09.2022

Borówka amerykańska Pink Lemonade to nietypowa odmiana popularnego owocu. Nie jest trudna w uprawie, a ma wiele zastosowań i może chronić przed nowotworami czy wspomagać walkę z cukrzycą. Podpowiadamy, jak dbać o ten krzew, aby cieszyć się pełnią smaku i właściwościami tej niezwykłej rośliny.

Czytaj artykuł 

Czerwone, soczyste. Na kanapce, do obiadu, w kremowym sosie. Wszyscy uwielbiają pomidory i często próbują własnoręcznej ich uprawy. Niestety, klimat nie rozpieszcza wielbicieli tych owoców – jak przyspieszyć dojrzewanie pomidorów na krzaku? Co zrobić, by rosły duże, zdrowe i wolne od pasożytów?

Czytaj artykuł 

Przygotowania gospodarstw domowych do sezonu grzewczego 2022/23 naznaczone są wieloma znakami zapytania, które mogą rzutować na budżety tysięcy rodzin. Widmo kryzysu energetycznego wywołanego przez brak węgla wydaje się być coraz bardziej realne, dodatkowo sytuacji nie poprawiają rosnące koszty energii. Dla wielu osób wydatną pomocą będzie dodatek do ogrzewania 2022. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dofinansowania i na jakich warunkach.

Czytaj artykuł 

Dbanie o odpowiednią jakość plonów wymaga przeprowadzenia określonych zabiegów pielęgnacyjnych. Jednym z nich jest właśnie wapnowanie gleby, które ma na celu zmianę jej parametrów. Na czym dokładnie polega taka czynność i kiedy należy ją zrealizować?

Czytaj artykuł 

Nowa linia urządzeń Bespoke dla kuchni, łazienki i domu oferuje użytkownikom najwyższą wydajność dzięki połączeniu zrównoważonych i inteligentnych rozwiązań, intuicyjnej obsługi oraz wyrafinowanego designu.

Czytaj artykuł 

Ludzki mocz jako nawóz? To nie żart! Okazuje się, że mocz może być bezpieczną i mniej szkodliwą dla środowiska alternatywą dla syntetycznych nawozów. Jego skład to prawdziwa bomba odżywcza dla roślin, zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na przyspieszeniu ich wzrostu lub obfitszym plonowaniu. Ponadto jest darmowy, a przy tym niezwykle efektywny, ale pod pewnymi warunkami.  

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.