Newsroom 06.10.2022

Jak najtaniej ogrzać dom w 2022 roku? Mnóstwo osób zastanawia się nad tą kwestią, z uwagi na wysokie ceny węgla i gazu. Możemy zdecydować się na rozwiązania mniej lub bardziej ekologiczne, przy czym niektóre są korzystniejsze od innych. Jakie są najpopularniejsze metody ogrzewania i jaki rodzaj ogrzewania domu jest najtańszy?

Czytaj artykuł 

Czy wiesz, że wiele szkodników w ogrodzie przechodzi zimą w czas spoczynku? Chowają się w zwiniętych liściach, w korze, w norkach w trawie, a wiosną wracają, by ponownie zaatakować Twoje ulubione kwiaty, krzewy czy drzewa. Dowiedz się, jakie szkodniki zimują w ziemi i jak pozbyć się ich z ogrodu.

Czytaj artykuł 

Jodła biała (abies alba) ma też częściej spotykane nazwy: jodła pospolita, jodła zwyczajna lub jodła olbrzymia. To drzewo, które nie jest często spotykane w domowych ogrodach. Wynika to głównie z dużych wymagań rośliny i jej wrażliwości na zanieczyszczenie powietrza. Jak dbać o jodłę? Jak przesadzać i rozmnażać drzewa iglaste?

Czytaj artykuł 

Dodatek do pelletu to wsparcie od rządu, które wynosi 3000 złotych. Wiele wniosków składanych przez Polaków zostaje jednak odrzuconych z powodu błędów lub przekroczeń terminów. Podpowiadamy, jak tego uniknąć i o czym musisz pamiętać, starając się o dofinansowanie do ogrzewania w 2022 roku.

Czytaj artykuł 

W związku z rosnącymi cenami prądu wiele osób zastanawia się, jakie oszczędności wprowadzić, by choć odrobinę zmniejszyć comiesięczne rachunki. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z taryfy nocnej. Dla kogo jest taryfa G12 i w jakich godzinach obowiązuje? Czy na taryfie nocnej rzeczywiście można zaoszczędzić? Wyjaśniamy.

Czytaj artykuł 

Pani Wiera jest po siedemdziesiątce, mieszka w Hajnówce wraz z trzydziestodwuletnim synem Piotrem, chorym na zespół Downa. Kobieta przez całe życie niosła pomoc innym, była instrumentariuszką na bloku operacyjnym, pracowała z terminalnie chorymi. Dziś próbuje się utrzymać ze skromnej emerytury i świadczeń na syna. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.