Newsroom 07.12.2022

Sansewieria to wytrzymała roślina doniczkowa o mięsistych i sztywnych liściach, która nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych i poradzi sobie praktycznie w każdym miejscu. Jak sprawić, by zakwitła? To nie jest łatwe zadanie, ale wiemy, jak tego dokonać!

Czytaj artykuł 

Aktualne ceny ekogroszku to dla ogrzewających domy tym paliwem powód do zmartwień. Z miesiąca na miesiąc rachunek za ciepło rośnie i obecnie jest już kilka razy drożej niż jeszcze półtora roku temu. Cena ekogroszku za tonę w niektórych miejscach to wydatek rzędu nawet 4000 zł, choć są sposoby, by kupić go znacznie taniej. Sprawdzamy aktualne ceny ekogroszku w sklepach, składach i kopalniach w listopadzie.

Czytaj artykuł 

Jak sprzątać kuchnię tak, aby lśniła przez długi czas? Jeśli zależy nam na długotrwałym efekcie, przy porządkach zawsze powinniśmy kierować się zasadami declutteringu. Czym jest decluttering kuchni i jak może nam pomóc w codziennym życiu? Każdy, kto zdecyduje się wypróbować tę metodę, najprawdopodobniej nigdy już nie wróci już do tradycyjnych sposobów porządkowania przestrzeni.

Czytaj artykuł 

Wycinka drzew to temat od zawsze problematyczny. Z jednej strony budzi obawy ekologów, gdyż zmniejszenie liczby drzew wpływa negatywnie na środowisko. Z drugiej strony względy proceduralne często uniemożliwiały wycięcie nawet małego drzewa na swojej działce. Właśnie w tym drugim aspekcie od nowego roku mają nastąpić gruntowne zmiany. Sprawdź, jak będą wyglądały przepisy dotyczące wycinki drzew w 2023 roku.

Czytaj artykuł 

Kurz to nieodłączny element domowego krajobrazu. W dodatku walczy się z nim jak z wiatrakami. Drobinki brudu wciąż i wciąż osadzają się na meblach, sprzętach AGD&RTV, ścianach, podłodze. Jakie są skuteczne sposoby na kurz?

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Wiele osób jest przekonanych o tym, że armatura prysznicowa nie jest na tyle ważna, by już na początku projektowania łazienki ją wybierać. Nic bardziej mylnego! Straci ten, dla kogo baterie prysznicowe stanowią jedynie najmniej istotne elementy dobrze zaprojektowanego wnętrza łazienki i kabiny prysznicowej. A przecież każda bateria jest unikalna! Co więcej – zdarzają się inne sposoby montażu przy konkretnych modelach. Jak więc wybrać baterię do prysznica, by był piękny, funkcjonalny i sprawny?

Czytaj artykuł 

Bank Gospodarstwa Krajowego chce ułatwić szukanie oszczędności energii. Jak informuje od 1 grudnia 2022 r. wchodzą w życie ustawowe zmiany, które zwiększają finansowe wsparcie takich inwestycji. Wpływa to na wyższe wsparcie termomodernizacyjne i remontowe. Sprawdź, jak i gdzie składać wnioski.

Czytaj artykuł 

Twoje ręczniki niedawno miały piękny kolor, a po kilku praniach są wyblakłe? Na nowych ręcznikach znalazłaś plamy, które nie chcą zejść? Dowiedz się, jak usunąć odbarwienia na ręcznikach.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.