Newsroom 14.12.2022

Zimowy krajobraz pełen śnieżnych zasp, choć piękny, to stwarza dla właścicieli domów wiele zagrożeń. Śliskie schody czy oblodzony podjazd to tylko niektóre z wyzwań, z jakimi muszą mierzyć się domownicy. Sprawdźcie, czym posypywać śliskie powierzchnie, by nie zniszczyć betonu czy kostki.

Czytaj artykuł 

Wybielanie firanek pomaga nam zachować na dłużej ich świeży i estetyczny wygląd. Istnieje wiele sprawdzonych, domowych sposobów, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się bielą materiału przez następne lata. Sprawdź, jak wybielić firanki, używając do tego produktów za około 5 złotych.

Czytaj artykuł 

Chodnik nie należy do nieruchomości, a co więcej leży poza jej granicami. Jednak właściciel ma co do niego pewne obowiązki, szczególnie w okresie zimowym. Kto jest odpowiedzialny za utrzymanie na nim czystości i porządku? Zobacz, kto musi odśnieżyć chodnik i jakie kary grożą za niedopełnienie tego nakazu.

Czytaj artykuł 

Abonament RTV to obowiązkowa opłata ponoszona przez właścicieli telewizorów i radioodbiorników. Ile trzeba zapłacić w 2023 i jakie są kary za unikanie podatku? Kto jest zwolniony z abonamentu RTV? Sprawdźcie!

Czytaj artykuł 

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z czasem spędzanym z rodziną, pysznościami na odświętnie przystrojonym stole i pięknymi dekoracjami domu. Na co zwrócić uwagę przy zakupie światełek i innych ozdób? Jak oszczędnie oświetlić dom na święta? Przygotowaliśmy podręczną listę 7 największych grzechów, jakie popełniają miłośnicy lampek bożonarodzeniowych!

Czytaj artykuł 

Co roku polskie gwiazdy zachwycają nas świątecznymi dekoracjami. Jednak to choinka jest centralnym punktem każdych świąt. Dlatego to gwiazdy poświęcają najwięcej uwagi choince. Sprawdź, jak wyglądają święta u celebrytów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.