Newsroom 16.01.2023

Rośliny w pojemnikach i donicach doskonale sprawdzają się jako ozdoba balkonu czy tarasu. Wiele z nich może przetrwać zimę, dzięki czemu nie trzeba co roku kupować nowych okazów. Jednak aby kwiaty dotrwały do kolejnego sezonu, należy zadbać o ich właściwe przechowywanie. Jakie rośliny zimują w pojemnikach i jak wygląda ich pielęgnacja w tym czasie?

Czytaj artykuł 

Plastikowe torebki na zakupy rozkładają się przez długie lata i szkodzą środowisku. Jednak wiele osób nadal korzysta z nich podczas zakupów. Jeśli tobie również się to zdarza, zadbaj o to, by po przyjściu do domu reklamówka nie lądowała od razu w koszu. Wykorzystaj ją ponownie! Co można zrobić z foliowych reklamówek i do czego warto je wykorzystać? Sprawdź!

Czytaj artykuł 

Fitonia to jedna z tych roślin doniczkowych, które bardzo dobrze czują się na zaciemnionych stanowiskach. Niestety, nawet mimo takich „łatwych” warunków wzrostu, należą do dość wymagających okazów. Ale odpowiednio pielęgnowane i przycinane, będą cieszyć oko przez wiele lat.

Czytaj artykuł 

W okresie jesienno-zimowym, gdy na zewnątrz jest chłodno, większość z nas suszy ubrania na grzejnikach. Okazuje się jednak, że jest to duży błąd. Regularne suszenie ubrań na kaloryferach ma mnóstwo wad. Podpowiadamy, dlaczego nie powinno się tego robić.    

Czytaj artykuł 

Dodatek do gazu to kolejny pomysł rządu na wsparcie gospodarstw domowych w obliczu inflacji oraz kryzysu energetycznego. Jest skierowany do osób wykorzystujących gaz ziemny do ogrzewania domu, podgrzewania wody lub gotowania. Ile wynosi i kto może z niego skorzystać?

Czytaj artykuł 

Jeśli przeraża cię wizja kilkudniowego wyjazdu pod namiot bez ciepłego posiłku, powinieneś dołączyć do grona amatorów pieszych wycieczek, w których plecakach zawsze znajdzie się miejsce na kartusz gazowy. Co to jest kartusz gazowy, czy jest bezpieczny i jak z niego korzystać? Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Czytaj artykuł 

Praktycznie codziennie w naszych domach wyrzucamy sporo resztek. Okazuje się, że z końcówek warzyw i owoców można w łatwy sposób stworzyć domowy ogródek na parapecie. Sprawdź, z jakich resztek można wyhodować jadalne rośliny, aby cieszyć się ich smakiem przez cały rok.     

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.