Newsroom 08.02.2023

Zatkany odpływ w zlewie to częsty problem, powodujący zbieranie się wody w komorze zlewozmywaka i wydostawanie się z rur nieprzyjemnego zapachu. Nim wezwiemy fachowca, warto spróbować samodzielnie udrożnić odpływ w zlewie. Jakie są domowe sposoby na zatkany zlew? Co zrobić, żeby odpływ się nie zatykał?

Czytaj artykuł 

Cięcie winorośli może być ryzykowne. Jeśli przeprowadzimy je w złym czasie lub w niewłaściwy sposób, nasza roślina może przestać owocować lub zwiędnąć. Dowiedz się, jak uniknąć problemów z winoroślą i przyciąć ją we właściwy sposób. 

Czytaj artykuł 

Szczególnie przyjemnie chodzi się na bosaka po puszystych dywanach. Niestety w efekcie codziennej eksploatacji pojawiają się na nich brzydkie zagniecenia. Wszelkiego rodzaju wgniecenia powstają także pod wpływem nacisku, jaki wywierają meble. Czy można się ich jakoś pozbyć? Jeżeli szukasz sposobu na to, jak podnieść włosie dywanu, koniecznie przeczytaj nasz poradnik. Zrobisz to w zadziwiająco prosty sposób.

Czytaj artykuł 

W Peweksie wszystko było ładniejsze, nowocześniejsze i pachnące. Na wyciągnięcie ręki, za elegancką szklaną witryną, pod waunkiem, że w portfelu była odpowiednia waluta. Pamiętacie jeszcze, co można było kupić w Peweksie? Nasz QUIZ z pewnością przypomni kilka faktów dotyczących "luksusowych" aspektów życia w PRL-u.

Czytaj artykuł 

Oszczędzanie energii jest ważnym aspektem dbania o środowisko i o nasze finanse. Jednym z często zaniedbywanych elementów w domowym zużyciu prądu jest bojler. Źle ustawiony bojler potrafi wykorzystać nawet kilka razy więcej prądu niż to konieczne. W tym artykule przedstawimy kilka prostych sposobów, dzięki którym możesz oszczędzić prąd i pieniądze podczas korzystania z bojlera.

Czytaj artykuł 

Wciornastki to niewielkie szkodniki, które jednak mogą spowodować wielkie szkody u naszych roślin. Insekty te szczególnie upodobały sobie monstery i inne rośliny zielone o dużych liściach, na których mogą żerować. Jak je rozpoznać i zwalczyć? Sprawdźcie!

Czytaj artykuł 

Podatek od nieruchomości 2023 idzie mocno w górę. Jego wysokość ustala każda gmina, dlatego w różnych częściach Polski stawki podatku mogą znacząco się różnić. Ile wynosi podatek od nieruchomości 2023? Gdzie trzeba będzie zapłacić najwięcej, a gdzie stawki będą najniższe. Podpowiadamy!

Czytaj artykuł 

Storczyk to wyjątkowa roślina, która nadaje uroku każdemu wnętrzu. Zwykle zachwycamy się głównie jego kwiatami, pomijając liście, a przecież nie tylko kwiatostany świadczą o urodzie tej rośliny. Sprawdźcie, jak pielęgnować liście storczyka, podkreślić ich ciemnozielony kolor i nadać im blasku!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.