Newsroom 20.05.2023

Sagowce są często mylone z palmami. W rzeczywistości faktycznie w niektórych przypadkach mogą je przypominać. Nie są nimi jednak, a rośliny, do których są zbliżone zarówno pod względem budowy, jak i wielu innych cech, to… paprocie. Sagowce można uprawiać u siebie w domu, stosując się do kilku konkretnych zasad. Poznaj je i wprowadź w życie.

Czytaj artykuł 

Warzywa można uprawiać na dwa sposoby: na rabatach i w skrzyniach. Pierwsza z wymienionych metod była bardzo popularna dawniej. Obecnie częściej uprawia się rośliny w drewnianych pojemnikach, dzięki którym ogród wygląda bardziej estetycznie. Niezależnie od tego, którą technikę wybierzesz, warzywa trzeba systematycznie nawozić. Dowiedz się, jakie preparaty wybrać.

Czytaj artykuł 

Aby dobrać idealną ziemię dla rośliny, należy przede wszystkim znać warunki, w jakich rozwija się naturalnie. Każda sadzonka może potrzebować innego podłoża do prawidłowego wzrostu. Dlatego tak ważne jest, by znać konkretne wymagania. Poznaj zasady doboru ziemi i zobacz, czym się kierować przy jej wyborze.

Czytaj artykuł 

Mech na trawniku potrafi spędzić sen z powiek niejednemu ogrodnikowi. Nie dość, że wygląda nieestetycznie, to jeszcze wpływa negatywnie na rozwój trawy. Jednym z najpowszechniejszych sposobów na pozbycie się mchu z trawnika jest wapnowanie. Czy to naprawdę działa? Sprawdź, jak skutecznie zlikwidować mech na trawniku.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.