Art. Spons.

Pralka do małej łazienki? Pomieści więcej, niż myślisz

Wybranie odpowiedniej pralki może być trudne, szczególnie gdy mamy ograniczoną przestrzeń, jak mała łazienka. Wybór właściwego urządzenia może jednak sprawić, że nasze pomieszczenie stanie się większe i pomieści znacznie więcej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki, aby niewielka łazienka nie była już kłopotem.

Pralka do małej łazienki? Pomieści więcej, niż myślisz
Pralki, które nie zajmują dużo miejsca? Jest to możliwe / 123RF/PICSEL

Artykuł sponsorowany

Jak wybrać pralkę do małej łazienki?

Na początku istotne jest zmierzenie dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu, co można zrobić za pomocą miarki. To pomoże nam określić, ile miejsca możemy przeznaczyć na nowe urządzenie, tak aby nam nie wadziło w żaden sposób. Na rynku dostępne są liczne propozycje pralek o mniejszych wymiarach, specjalnie zaprojektowanych do pomieszczeń o ograniczonym metrażu. Kolejnym krokiem jest zwrócenie uwagi na głębokość urządzenia, gdyż okazuje się, że nie musi być ono duże, aby efektywnie pomieścić większe ilości prania.

Pralki Super slim, które zmieszczą się niemalże wszędzie

Na rynku popularnością cieszą się pralki Super slim, które stanowią interesujące rozwiązanie ze względu na niewielkie wymiary i głębokość, dzięki czemu efektywnie zwiększają dostępną przestrzeń nawet w najmniejszych łazienkach. Warto zaznaczyć, że są to urządzenia o optymalnych rozmiarach, mierzące 34 x 59,5 x 84,5 cm lub 37,8 x 59,5 x 84,3 cm. Co ciekawe, ich głębokość może wynosić nawet do 39,9 cm i jednocześnie pomieścić od 4 do 6 kg prania. To zdecydowanie optymalny stosunek głębokości do pojemności, co pozwala wyprać tyle, ile tylko potrzebujemy.

Mało miejsca w łazience? Pralki ładowane od góry pozwolą zaoszczędzić trochę miejsca

Warto przyjrzeć się także pralkom ładowanym od góry, które zazwyczaj mają mniejsze wymiary niż pralki przedniego załadunku. Dlatego idealnie nadają się do mniejszych pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo dzięki otworowi na górze pralki, ładowanie i wyjmowanie prania jest znacznie łatwiejsze. Na rynku dostępne są różnorodne propozycje takich urządzeń, o wymiarach nawet 59,9 x 39,7 x 89 cm. Co więcej, potrafią one pomieścić od 6 do 8 kg prania. Warto zaznaczyć, że pojemność bębna wynosząca 8 kg umożliwia czyszczenie większej ilości rzeczy, co skutkuje zmniejszeniem częstotliwości prania i wydłużeniem żywotności pralki.

Wąskie urządzenia, które można wcisnąć do każdej łazienki

Szukając wymarzonej pralki, warto zwrócić uwagę na jej szerokość. Wąskie urządzenia pozwalają zachować oszczędność miejsca i efektywnie wykorzystać przestrzeń. Dodatkowo tego rodzaju pralki stanowią znacznie łatwiejszą opcję do zainstalowania w łazience. Gdy mówimy o wąskich urządzeniach, odnosimy się do tych o szerokości między 40 a 50 cm. Pomimo niewielkich rozmiarów, posiadają one nowoczesne funkcje i nie odstają od większych modeli. Niektóre z tych pralek umożliwiają wybór stopnia zabrudzenia, korzystają z systemu Mix Power System+ gwarantującego efektywne pranie w zimnej wodzie, a także posiadają funkcję pauzy, dzięki której można zatrzymać cykl prania i dodać kolejne ubrania. Takie urządzenia mogą być ładowane od góry lub od przodu, przy czym są w stanie pomieścić nawet do 8 kg odzieży. Jako przykład można podać model Candy Smart CSTG 48TME/1-S.

Beko to firma, której zaufali klienci

Marka Beko, istniejąca od 1955 roku, wyrobiła sobie renomę jako jednej z najbardziej popularnych w Europie. Z bogatym doświadczeniem w rozwijaniu technologii codziennego użytku, firma ta jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie. Opinie użytkowników często podkreślają trwałość pralek Beko, co stanowi kluczowy element dla wielu klientów, poszukujących sprzętu o długiej żywotności. Produkty Beko cieszą się również uznaniem ze względu na innowacyjne technologie. Przykładowo, urządzenia te wykorzystują technologię pary wodnej w celu efektywnego usuwania plam, a funkcja Fast+ pozwala na przyspieszenie poszczególnych programów nawet o 55%. Dodatkowo, za pośrednictwem aplikacji HomeWhiz na telefonie możliwe jest monitorowanie stanu urządzenia, korzystanie z dodatkowych programów oraz zdalne uruchamianie prania spoza domu. Pralki Beko są także dostosowane do mniejszych łazienek, jak na przykład model Beko WUE7626XBWS SteamCure, charakteryzujący się głębokością zaledwie 49 cm.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.