Poradniki

Poradniki

Produkcja energii elektrycznej przy wykorzystywaniu naturalnych źródeł energii jest coraz popularniejszym zjawiskiem. Baterie fotowoltaiczne są jednym ze sposobów na przekształcanie naturalnego źródła energii w prąd. Warto dowiedzieć się, jakie są rodzaje ogniw fotowoltaicznych, a także jak prezentuje się opłacalność tejże instalacji.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Spośród owoców strefy umiarkowanej, winogrona wyróżniają się wysoką zawartością cukrów, co sprawia, że są nie tylko smaczne, ale i posilne. Winogrona stanowią smaczną ozdobę deserów, nadają się na soki, galaretki, powidła, jako dodatek do słodkich wypieków oraz do dań mięsnych i serowych. Warto, by przetwory z winogron trafiły na zimę do domowych spiżarni.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Czasami silikon przestaje być szczelny – wówczas może pęknąć i stracić swoją przyczepność do płytek ceramicznych albo kabiny prysznicowej. Nie ma innej rady – trzeba będzie go niezwłocznie usunąć i położyć nową warstwę, aby zabezpieczyć daną powierzchnię przed działaniem wilgoci.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Zabrudziłeś laptop i przestał poprawnie funkcjonować? Nie ma powodów do zmartwień! Czyszczenie laptopa nie należy do najtrudniejszych czynności, ponieważ oczyścić z kurzu możesz go samodzielnie. Regularne czyszczenie notebooka jest bardzo ważne, jeżeli ma on pracować zgodnie z przeznaczeniem. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Czytaj artykuł 
Poradniki

Wraz z nadejściem chłodnych dni, myszy zaczynają szukać bezpiecznego schronienia pod dachami naszych domów. Jak się ich pozbyć? Sprawdzonych sposobów jest kilka.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Kuchenkę mikrofalową znajdziemy w większości polskich kuchni. Uwielbiamy jej używać ze względu na oszczędność czasu. Czy jednak potrafimy o nią odpowiednio dbać? Przeczytaj i przekonaj się, czy wiesz, jak powinno się skutecznie czyścić mikrofalówkę.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Domowe sposoby okazują się bardzo skuteczne w walce z uciążliwymi pasożytami, są bezpieczne i sprawdzone, nie dają też efektów ubocznych, dlatego mogą być dobrym uzupełnieniem terapii wszawicy.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Przyczyn brzydkiego zapachu w łazience może być kilka, zaczynając od braku higieny i niezachowania czystości, a na wadach konstrukcji instalacji kanalizacyjnej kończąc. Jak poradzić sobie z tym problemem?

Czytaj artykuł 
Poradniki

Cytryna jest bardzo pomocna podczas przeziębienia, często dodajemy ją do różnych potraw i drinków. Nie każdy jednak wie, że cytryna ma ponad 30 innych zastosowań, dla zdrowia, urody, jako środek czyszczący i odświeżający.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Czysty dom to nie tylko umyte okna, pozmywane naczynia czy odkurzone dywany. Szkodliwe bakterie i zarazki, niewidzialne dla oczu, czają się tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy. Na szczęście na ratunek przychodzi nam … pralka.  Możemy odświeżyć w niej nie tylko ubrania, ręczniki czy pościel.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.