Poradniki

Poradniki

Marzycie o remoncie w domu, ale nie chcecie wydać na niego fortuny? Oto kilka pomysłów, dzięki którym odnowicie wygląd swojego mieszkania – samodzielnie, bez pomocy fachowców i całkiem niskim kosztem.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Planujesz przeprowadzić się w zupełnie inne miejsce na mapie Polski? Chcesz zamieszkać tam, gdzie jest górskie powietrze czy raczej bryza morska? A może preferujesz zalesione i ciepłe tereny? Dowiedz się zatem, jakie miejsca w Polsce są najlepsze do zamieszkania, jeżeli chodzi o warunki pogodowe!

Czytaj artykuł 
Poradniki

Dostałeś od znajomych zaproszenie na parapetówkę? Nie wiesz, jaki prezent „na nowy dom” powinieneś kupić? A może nie jesteś pewny w kwestii swojego wyboru? Jeżeli naprawdę nie możesz nic wymyślić, wykorzystaj listę naszych niebanalnych pomysłów! Znajdziesz tam praktyczne oraz nietuzinkowe prezenty, które z całą pewnością miło zaskoczą gospodarzy!

Czytaj artykuł 
Poradniki

Piwnice traktujemy zwykle jako składziki na rzeczy sezonowe, o dużych gabarytach, lub tzw. przydasie - przedmioty, z którymi ciężko się rozstać, bo nigdy nie wiadomo, czy nie przydadzą się w przyszłości. Z powodu panujących tam warunków: niższej temperatury, wilgoci, słabej wentylacji, nie wszystko można tam trzymać.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Pożółknięte poduszki to problem wielu gospodarstw domowych. Często bywa bagatelizowany, wszakże to, czego oczy nie widzą, bo jest ukryte pod poszewką, tego sercu nie żal. Warto jednak zadbać, by do snu układać się w czystej pościeli — zasada ta dotyczy zarówno powłoczek, jak i ich wypełnienia.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Po pomarańcze, mandarynki i cytryny sięgamy chętniej w drugiej połowie roku, kiedy robi się chłodniej. Cenimy je za wyśmienity smak, niska kaloryczność i bogactwo witamin. Skórki, z których je obieramy, zwykle wyrzucamy. To błąd, ponieważ można ją wykorzystać na wiele przydatnych sposobów.

Czytaj artykuł 
Poradniki

We własnych domach nigdy nie jesteśmy sami – zawsze ktoś nam towarzyszy. Rzadko jednak z tego towarzystwa jesteśmy zadowoleni. Muszki owocówki, muchy, biedronki azjatyckie, myszy, rybiki i inne to stworzenia niemile widziane w naszych progach. Istnieje wiele sposób, by się ich pozbyć, najskuteczniejsza jest jednak profilaktyka.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Od bogato zdobionych, rzeźbionych, kamiennych lub ceglanych, po nowoczesne elektryczne czy gazowe - kominki zawsze nadawały charakter pomieszczeniom, w którym się znajdowały i pomimo rozwoju techniki budowlanej nie zmieniło się to do dzisiaj. Bez względu na to, czy zdecydujemy, aby nasz kominek był tylko źródłem taniego ciepła czy ozdobą wnętrza, poniżej przedstawiam kilka rad, które warto zastosować podczas jego wyboru.

Czytaj artykuł 
Poradniki

Srebro jest najczęściej wykorzystywanym metalem szlachetnym do produkcji biżuterii, naczyń, sztućców czy elementów dekoracyjnych domu. Czyste, błyszczące dodatki są świetnym wykończeniem ubioru i każdego wnętrza. Jak o nie dbać?

Czytaj artykuł 
Poradniki

Październik to czas wzmożonych porządków na cmentarzach. Jak odpowiednio zadbać o takie powierzchnie jak lastriko, granit czy marmur? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.