Newsroom 08.11.2022

Przycinanie jabłoni to bardzo ważny zabieg, który wpływa na rozwój i owocowanie drzew, jednak wykonany w niewłaściwym terminie, może spowodować wiele szkód. Sprawdźcie, kiedy najlepiej przycinać jabłonie.

Czytaj artykuł 

Świadectwo charakterystyki energetycznej to żadna nowość dla właścicieli domów i mieszkań budowanych po 2009 rok. Od kilkunastu lat nowe budynki muszą posiadać taki dokument. Jednak już za kilka miesięcy czeka nas prawdziwa rewolucja. Prawdopodobnie już wiosną 2023 roku świadectwo charakterystyki energetycznej będą musieli posiadać właściciele starszych domów i mieszkań. Spory wydatek czeka tych, którzy swoją nieruchomość będą chcieli sprzedać lub wynająć.

Czytaj artykuł 

Niektóre gatunki lawendy są w stanie przetrwać zimę na zewnątrz, jeśli tylko zostaną odpowiednio zabezpieczone. Inne jednak należy przenieść w cieplejsze miejsce, bo są bardzo wrażliwe na mróz. Jak zabezpieczyć lawendę przed mrozem? Która lawenda zimuje w ogrodzie?

Czytaj artykuł 

Jesienią problem parujących okien staje się bardzo uciążliwy. Skraplająca się na szybach woda zbiera się w dolnej części okna i ścieka po parapetach tworząc nieestetyczne plamy. Jak temu zapobiec? Sprawdźcie nasze sprawdzone rozwiązania, które pozwolą pozbyć się wilgoci z okien.

Czytaj artykuł 

Begonie to wyjątkowe i atrakcyjne rośliny, będące ozdobą wielu tarasów i ogrodów. Nie znoszą dobrze chłodu, przez co w naszym klimacie traktowane są jako rośliny jednoroczne. Mimo to, niektóre z nich da się przechować przez okres zimowy tak, aby cieszyć się ich pięknem przez kolejny rok. Dowiedz się, jak przezimować begonie i zatrzymać je na dłużej.

Czytaj artykuł 

Jak zabezpieczyć truskawki na zimę? Najprościej owoce przykryć odpowiednim materiałem, dzięki czemu unikniemy groźnych dla truskawek wahań temperatur. To jednak nie wszystko, ponieważ rośliny wymagają również dodatkowej pielęgnacji przed zbliżającym się mrozem. Sprawdzamy więc, jak zabezpieczyć truskawki na zimę oraz czego unikać.

Czytaj artykuł 

Storczyki to uwielbiane na całym świecie kwiaty. Podstawą ich pielęgnacji jest nawożenie, które gwarantuje obfite i długotrwałe kwitnienie. Jak stworzyć domową miksturę, która sprawi, że storczyki całe będą skąpane w kwiatach? Sprawdźcie nasz genialny patent!

Czytaj artykuł 

Zbliża się najważniejsze święto państwowe obchodzone w naszym kraju. 11 listopada upamiętniamy odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Z tej okazji warto przygotować kotylion oraz wieniec niepodległościowy w barwach narodowych. Co będzie potrzebne do wykonania kotylionu i jak go nosić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.