Newsroom 03.03.2023

Irga pozioma jest jednym z najpiękniejszych azjatyckich krzewów i pomimo odległego pochodzenia, świetnie odnajduje się również w europejskich warunkach. Roślina może stanowić ozdobę ogrodu przez cały rok kalendarzowy pod warunkiem, że zadbamy o nią odpowiedni sposób. O czym nie wolno zapominać przy uprawie irgi poziomej?

Czytaj artykuł 

Wrzosy kojarzą się głównie z jesienią, bo to czas, gdy cieszą one nasze oczy pięknymi barwami. Jednak nie możemy zapominać o nich również wiosną, ponieważ to właśnie wtedy odbywa się kluczowy zabieg pielęgnacyjny tej rośliny. Sprawdź, jak i kiedy przycinać wrzosy na wiosnę oraz dlaczego warto to robić.

Czytaj artykuł 

Nie zawsze dużo znaczy dobrze. Dotyczy to również nawożenia roślin. Trzeba zachować ostrożność i umiar. Jednak co zrobić, kiedy jest za późno i rośliny zaczyna obumierać z powodu zbyt dużej ilości nawozu? Przedstawiamy proste sposoby, dzięki którym uratujesz przenawożone rośliny doniczkowe. 

Czytaj artykuł 

Wierzba japońska wyróżnia się dekoracyjnymi listkami, dzięki którym zyskała też miano „wierzby flamingowej”. Nie powinna sprawiać kłopotu w uprawie, jednak warto wiedzieć, jak o nią odpowiednio zadbać. Jest bowiem wrażliwa na niedobór wody i słońca. Kiedy przycinać wierzbę japońską? Jak ją pielęgnować i dlaczego usycha? Tajniki uprawy wierzby japońskiej znajdziecie w naszym poradniku.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Urządzając mieszkanie, chcemy aby jego aranżacja odzwierciedlała nasze gusta. To warunek dobrego samopoczucia we wnętrzu. Niezależnie od ulubionej estetyki, podstawą wystroju jest odpowiednio dobrana podłoga. Drewniane deski i parkiety są eleganckie i ponadczasowe, dlatego pasują do wnętrz w różnych stylach.

Czytaj artykuł 

Marzysz o obfitych plonach borówki amerykańskiej? W tym celu pomocne będzie zastosowanie mikoryzy. Co to jest i kiedy ją stosować? Poznaj korzyści stosowania mikoryzy do borówki amerykańskiej.

Czytaj artykuł 

Czereśnie cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród naszych rodaków a najlepiej smakują te, wyhodowane na własnej działce. Sprawdźcie, jak zapewnić czereśni odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju w przydomowym ogrodzie oraz jakie odmiany wybrać, by były smaczne, słodkie i co najważniejsze — bez robaków.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.