Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
nowa_A

Autor: nowa_A
Data dodania: 2017-05-28 10:47:46
OK. Jak znajdziesz zastosowanie to pokaż, pewnie będzie to kolejny dobry pomysł na nie. Pamiętam kiedyś rozmawiałyśmy o tych regałkach, nawet byłam na stronie i bliska zakupu ale ,że były jasne , a ja niezdecydowana- sprawa się rozmyła:-D ale regałki to drobiazg, nie żebym jakoś intensywnie myślała o nich. Myślę raczej o Tobie:-D Bliska jest mi Twoja filozofia przypatrywania się wszystkiemu i traktowania wszelakich zdarzeń jako elementów wzbogacajacych nawet , czy raczej szczególnie(!), jeśli wymagają spętania jakichś demonów. Niezmiernie cieszę się, że jest progres w leczeniu i sprawa zmierza w pożądanym kierunku. Mam nadzieję ,że czerwcowe zabiegi zakończą się szczęśliwie i pozwolą Ci wrócić do wszystkich odsunętych w czasie spraw. Myślę o Tobie ciepło:-D
nowa_A

Autor: nowa_A
Data dodania: 2017-05-24 12:47:49
Ahoj Retruś. Najpierw Cię ściskam mocno, a potem idę pozwiedzać Twoją wiosnę. Dopiero teraz bo naprawdę czasem nie mam czasu taczek ładować, tyle roboty:-DDD. Mam nadzieję ,że u Ciebie ciągle lepiej i lepiej. Ze zdjęć bije idealny spokój, widzę piękną bańkę, enklawę ciszy i skupienia, otulający ład . Z miniaturek wygladasz jednak Ty z całym zestawem, który definiuje Twoje mieszkanie:-D
U mnie też małe zmiany; mroczniejemy na potęgę; żadnej Skandynawii, charakter mam niewymagający pociech i pasteli:-D Co poradzic; tak mi w duszy gra i w takich mrokach dopiero naprawdę mogę żyć i się rozmnażać:-D Mam nadzieję, że odwiedzisz kiedy i mi coś się wypsnie tutaj. Jak wiesz, niekoniecznie trzeba chwalić ale pogadać nie zaszkodzi. Ale to temat na potem, na razie idę deptać Twoją podłogę:-DDD
danutta

Autor: danutta
Data dodania: 2017-04-27 11:46:03
Jest pięknie, każdy element jest teraz dekoracją, jest równowaga, jest cisza , spokój.... z zainteresowaniem patrzę na podłogę w kuchni i przedpokoju, podoba mi się...jednak krata na ścianie w połączeniu z tą szachownicą, bałagan robi wizualny....ale szachownica pobudza moją wyobraźnię, jak u Vermeera, na obrazach, w jego magii codzienności.
retrobello

Autor: retrobello
Data dodania: 2017-04-26 20:23:21
Mam momenty że lubię kolor ale akurat teraz akceptuję tylko zspokojną zieleń cała reszta mnie drażni...chyba w sypialni też różowy zostanie zastąpiony zielenią:)
Tosiaczek1

Autor: Tosiaczek1
Data dodania: 2017-04-26 06:59:45
Ja tak jak Tula troche jakiegoś kolorku by dodała czy jeden kwiatek np. czerwony , by przełamać szarości i czerń ,było by ciekawiej , ale ogólnie jest bradzo ładnie :)
bonibuca

Autor: bonibuca
Data dodania: 2017-04-24 23:09:32
Piękna baza. Kuchnia z bialo-czarnymi dodatkami. Jaśniejszy pokój z fajnym półko-zegarem. Przedpokój. Wszystko to mistrzostwo świata dekoratorskiego ( ach i jeszcze umiejętność wkomponowania mebelków z lat 60- tych). Jednak trochę jest smutno... Radości życia i wielkiej nadziei życzę.
Kaacee

Autor: Kaacee
Data dodania: 2017-04-23 15:31:26
Dojrzałość, konsekwencja, równowaga kolorystyczna i przy tym niewątpliwy talent dekoratorski:) Czego nam nie zaserwujesz, zawsze mi się podoba:)) Powiedz tylko, gdzie chowasz atrybuty minionych koncepcji? Puszczasz w świat? Mnie już miejsca zaczyna brakować:)))
Madeleine83

Autor: Madeleine83
Data dodania: 2017-04-22 23:58:14
bardzo fajnie :) jak zawsze u Ciebie :) pozdrawiam serdecznie :))
maxmara37

Autor: maxmara37
Data dodania: 2017-04-22 17:58:04
Gościłam tu wielokrotnie , za każdym razem z wielką przyjemnoscią , jestem fanką Twojej kuchni . :)) O dziwo nie zauważyłam braku zieleni w ieszkaniu , może dlatego iż sama niewiele kwiecia posiadam . Zegar jest fantastyczny , idealnie wpasował się w ścianę . Ale numerem jeden w Twym salonie jest nadal komoda .!Tak więc uwielbiam to wnętrze i gdybym miała coś zmienić ..... hm .... nie zmieniłabym NIC !!! Pozdrawiam
krynia9

Autor: krynia9
Data dodania: 2017-04-21 21:32:25
Zegar zrobił kawał dobrego STYLU.
Białe ściany zawsze wszędzie się obronią.Dobre decyzje podejmujesz :)
Buziaczki śle
summertime

Autor: summertime
Data dodania: 2017-04-21 18:19:20
Bialy sam w sobie prezentuje sie ladnie, ale nie jestem fanka mieszania duzej ilosci ciemnych mebli przy bialych scianach w malych wnetrzach. Wrazliwosc na swiatlo i bodzce zewnetrzne robi swoje, i pod tym wzgledem rozumiem wybor. Nie przywiazuje sie do caloksztaltu, bo to pewnie to nie koniec i jeszcze wiele razy nas zaskoczysz :)
retrobello

Autor: retrobello
Data dodania: 2017-04-21 13:36:15
Dziękuję za Wasze komentarze zawsze są dla mnie cenne. Kwiat jest w planach, duży w stojaku może będzie drugi może nie ale obstatwiam fikusa sprężystego, ciemna błyszcząca zieleń jego liści oraz ich prosta forma bardzo do mnie przemawia. Co do "szatni" to prędzej pozbędę się tapety niż kafli...w planach również białe czyste ściany, może zmiana komody ale to kiedyś. No chyba, że zdecydujemy się na zmianę podłogi ale to nie łatwe bo tworzy ona całość na dużej powierzchni i jest w niej podgrzewanie połogowe, także to grubszy remont...ale tak naprawdę to już ją zaakceptowałam jedynie jej stan powoduje że chętnie bym ją wymieniła... :)
Sonika

Autor: Sonika
Data dodania: 2017-04-21 12:22:49
Niezwykle wyważone wnętrze,salon z dużą ilością okien i otworów drzwiowych nie jest łatwy do zagospodarowania.Tu jednak każdy mebel i detal jest na swoim miejscu.Jedynie przeszkadza mi podłoga w korytarzu(nie kolor,ale wzór w połączeniu z tapetą-krata i karo).
MariaSt

Autor: MariaSt
Data dodania: 2017-04-21 09:28:29
Na Twoim mieszkaniu można się uczyć. Świetna baza, prostota, którą można różnie ubrać, zależnie od nastroju.Też pomyślałam o zieleni, o jej mocniejszym akcencie. Ja zresztą wszędzie jej szukam:) Tak przy okazji, przeczytałam, że araukaria może być szkodliwa dla kotów. Serdecznie pozdrawiam.
tula

Autor: tula
Data dodania: 2017-04-21 05:50:44
Oj tak, paproć. Może w tym stojaku, w którym teraz jest araukaria ? Taka duża, soczysta i zielona :)
violinek

Autor: violinek
Data dodania: 2017-04-20 23:09:55
Dokladnie o tym samym pomyslalam :))- czyli o zieleni ...moze jakas grupa ? , moze pojedyncze egzemplarze ? a moze paproc ? -ktora pozytywnie na nas wplywa ?
Baza swietna , spojna i tchnaca spokojem .
retrobello

Autor: retrobello
Data dodania: 2017-04-20 22:39:59
Zieleń w przygotowaniu:)
tula

Autor: tula
Data dodania: 2017-04-20 22:37:58
Dobre mieszkanie, podoba mi się. Dodałabym może trochę konkretnej zieleni :) Pozdrawiam.