Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
larosanegra

Autor: larosanegra
Data dodania: 2017-05-21 14:07:34
Piękna łazienka. Czarny blat jest świetny. Razem z szafką daje piękny kontrast szarości.
estiflore

Autor: estiflore
Data dodania: 2017-05-21 12:47:33
Przecież mówimy o łazience, a nie o kuchni. Ja miałam kilka marmurowych umywalek w życiu, i na żadnej żadnych plam po paście nie było. Ale wszystko jedno, łazienka jest jaka jest i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba. Idę już i nie wrócę:)).
KatarzynaVitek

Data dodania: 2017-05-21 12:23:04
Dla mnie marmur jest kompletnie nie praktyczny , trzeba bardzo uważać aby nie zniszczyć powłoki , cokolwiek zostanie pozostawia plamy nawet pasta do zębów i plama gotowa , a po długim czasie użytkowania niestety nie wygląda to korzystnie - miałam kiedyś blat marmurowy w kuchni po 2 latach nie mogłam na niego patrzeć bo wszędzie były jakieś plamy blat był jasny beżowy .
estiflore

Autor: estiflore
Data dodania: 2017-05-21 10:41:01
Myślałam raczej o marmurowej umywalce z dużym blatem - ja np. taką mam i uważam, że tu też by się sprawdziła. Blat i proste oświetlenie lustra podkreślają surowość i chłód aranżacji, ale to oczywiście kwestia indywidualnych gustów i trudno z tym dyskutować.
I mnie się w życiu jakoś nie sprawdziło nagłośnienie w kuchni i łazienkach - nie chciało mi się latać do salonu, żeby włączyć płytę i ciągle zapominałam jak się ustawia poszczególne strefy w mieszkaniu. No, ale ja nie jestem zbyt techniczna:)). Miłej niedzieli.
KatarzynaVitek

Data dodania: 2017-05-21 09:36:41
Dziekuje estiflore , cala łazienka jest surowa ale światło można regulować na wiele sposobów , lustro ma 3 stopniowy system zaciemniania i 3 stopniowy system barwy od jasnej ledowej do żółtej ciepłej oraz wbudowany system grający , na suficie są halogeny z dimerem , blat jest piękny co nie widać ale dodam zdjęcia stron ze świecącymi się kryształkami . Umywalkę wybraliśmy ceramiczna bo mimo wszystko dużo lepsza jest ceramika niż ze astronu zrobiona matowa . Uważam , ze dobrej jakości ceramika ma dużo więcej zalet niż umywalki robione ze staronu czy z innego tworzywa
estiflore

Autor: estiflore
Data dodania: 2017-05-21 08:57:11
Elegancka i nowoczesna, ale bardzo surowa w charakterze. Widziałabym tu blat raczej z białego kamienia lub umywalkę odlaną/zintegrowaną z blatem i subtelniejsze oświetlenie nad lustrem. A jak zostało rozwiązane oświetlenie na suficie? Pozdrawiam.