Dodaj komentarz:
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Wpisz treść komentarza
Już dodałeś ten komentarz
Aby dodać komentarz do zdjęcia, musisz potwierdzić swój adres e-mail
Nie możesz dodać komentarza, ponieważ zostałeś zablokowany przez tego użytkownika
Przekazałeś niepoprawne dane
Komentarze
danutta

Autor: danutta
Data dodania: 2018-06-17 15:38:35
Jadwiniu, pamietaj, wspomnienia zostaną i ta dobra energia jaką masz w sobie i otaczasz nią wszystkich swoich bliskich także.
Pozdrawiam Ciebie pięknie i życzę wszystkiego dobrego.
jadwin

Autor: jadwin
Data dodania: 2018-06-15 09:58:35
Danusiu,dziękuję za przemiłą(jak zawsze) wizytę,komentarze,ciepłe słowa i wysoką ocenę.Niestety,sił już nie starcza żeby wszystko zrobić i jeszcze odpocząć.Ciągle myślę o sprzedaży tej chałupki,ale trochę mi żal.Włożyłam tu tysiące godzin pracy,zgromadziłam wiele już zapomnianych przedmiotów.Tutaj przyjeżdżałam z wnusiami .Ludzie ze wsi mówią mi ,że te lata ,kiedy byłam tu z dzieciakami,to były piękne czasy.Miło mi to słyszeć.Wszystkie dzieci ze wsi siedziały u mnie na podwórku,a ja wymyślałam im przeróżne zabawy.Och!,rozkleiłam się.Teraz jestem 5 km od mojego siedliska w moim, również kochanym domu.Mam tutaj śliczny wiejski ogródek z mnóstwem wiejskich kwiatów.W wolnej chwili wrzucę kilka zdjęć.Danusiu,dziękuję.Życzę Ci miłego weekendu.Buziaczki
danutta

Autor: danutta
Data dodania: 2018-06-13 19:26:43
Wśród tej zieleni, pełnego jej rozkwitu, piękny stary dom pełen wspomnień, wytartych, pożółkłych kart pięknie zapisanych historii codzienności. Wracamy wspomnieniem do tych kart bo przeszłość jest nierozerwalnym elementem teraźniejszości i przyszłości. Myślę, że tak właśnie jest bo kultywujesz i zabiegsz, dbasz tak pięknie i o siedlisko i otoczenie jego. Cudnie.