italiastyle

zdjęć
158

komentarzy
1

postów
1
Oceń:
Suma punktów: 0
Data założenia konta2009-06-26

Opis:

Portal ITALIASTYLE.PL powstał w odpowiedzi na potrzeby ludzi ambitnych, twórczych, stale poszukujących inspiracji w otaczającej rzeczywistości; poszukujących mebli, które oprócz drewna, metalu czy skóry oferują coś więcej: charakter, styl, klasę, a te najbardziej wysublimowane pozwalają dojrzeć w swej linii cząstkę duszy artysty, który stworzył to dzieło.

Dlaczego ITALIASTYLE? To oczywiste – od wieków świat czerpał z włoskich wzorców. Artyści włoscy narzucali obowiązujący kanon piękna, dzięki nim ludzkość miała możliwość zasmakowania czegoś, co daje radość płynącą z obcowania z prawdziwą sztuką użytkową. Od wieków tworzyli inny styl życia, ukierunkowanego na piękno i funkcjonalność.

Wszystkie produkty zawarte w naszej ofercie pochodzą z Włoch.


Stoicie Państwo przed trudnym wyborem? Jak ma wyglądać moje mieszkanie? Komu zaufać? Na jaką markę postawić? Co ma decydować o kształcie życia mojego i mojej rodziny? Czy liczy się tylko cena, czy raczej niepowtarzalne piękno i doskonała jakość wyrobu?
Nasze meble bronią się same, materiałem z którego zostały wykonane, jakością i idealną linią. Gwarantujemy, że cieszyć będą swym blaskiem przez długie lata.

Liczy się piękno, charakter i styl!


Co możemy Państwu zaoferować?
• Szeroką gamę mebli uzupełniających tj. stoły i krzesła, zarówno w dobrej cenie, jak i ekskluzywne dla bardzo wymagających Klientów,
• Nasz hit! - kolekcje mebli lakierowanych - meble pokojowe i sypialnie. Jest to absolutna nowość na polskim rynku!
• Ekskluzywne sofy oraz
• kuchnie włoskie – skierowane do osób szukających niepowtarzalności, oryginalności i luksusu.
• W ofercie nie zabrakło też krzeseł i mebli biurowych w prawdziwym włoskim stylu.

Adres WWW:

Skype:

radziu4546
Dodaj komentarz:
Brak komentarzy

Ostatnio komentowane galerie

Zwiń Rozwiń