Dorota Szelągowska w HGTV odmieni wnętrza z Tikkurila

Data publikacji: 2017-05-15 13:00:00

Efektowna przemiana wnętrza nie zawsze wymaga remontu! Można się o tym przekonać, oglądając nowy program „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” w HGTV.

Dorota Szelągowska w HGTV odmieni wnętrza z Tikkurila

Co tydzień popularna dekoratorka prezentuje dwa różne pomysły na zmianę wystroju wybranego domowego pomieszczenia. Premierowe odcinki programu emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 17:00 na kanale HGTV Home & Garden.

- Nowy program „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” z udziałem marki Tikkurila to bardzo ciekawa propozycja dla miłośników wnętrzarskich przemian. O tyle wyjątkowa, że orężem Doroty nie jest ekipa remontowa, a ciekawe aranżacyjne pomysły i wyjątkowe dekoratorskie patenty. Widzowie mogą zobaczyć każde z prezentowanych pomieszczeń w dwóch różnych wersjach stylistycznych i przekonać się, że te małe-wielkie zmiany można przeprowadzić samodzielnie - komentuje Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

W każdym odcinku programu Dorota Szelągowska nie tylko prezentuje wnętrzarskie metamorfozy, ale też m.in. pokazuje krok po kroku, jak samodzielne wykonać różnorodne dekoracje, przerobić meble oraz inne elementy wystroju, a także doradza, jak odpowiednio dobrać do domowych wnętrz farby, tapety czy ozdoby – i inspiracje te wykorzystuje w prezentowanych aranżacjach.

INFORMACJA PRASOWA

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy