Najpiękniejsze świąteczne salony

Data publikacji: 2016-12-26 09:00:00

Przystrajanie domów na Boże Narodzenie to wielowiekowa tradycja, która w dodatku większości z nas sprawia przyjemność. Od początku Adwentu podpowiadaliśmy wam, jak stylowo udekorować dom na święta. Teraz wybraliśmy 5 najpiękniej przyozdobionych świątecznych salonów.

Najpiękniejsze świąteczne salony

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku. Spędzamy wspólne chwile z tymi, którzy są dla nas najważniejsi i dzielimy się z nimi tym, co mamy – wyśmienitymi potrawami, uśmiechem, dobrym słowem, czasem. Miejscem tych spotkań jest najczęściej salon, starannie przybrany w zmyślne dekoracje, które mają za zadanie nadać mu odpowiedniej atmosfery oraz zachwycić gości. Przedstawiamy salony, na ich widok każdemu ugną się kolana z wrażenia.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Na minimalistyczną nutę
Tłem dla pięknej choinki jest salon utrzymany w jasnych barwach. Drewno, białe ściany i dodatki w odcieniach szarości tworzą zgrabną kompozycję, na której wyróżniają się nieliczne, świąteczne dekoracje. Ciekawym akcentem są czerwone lampiony postawione obok popielatej sofy – zapewne pięknie rozświetlają pokój po zmroku. Uwagę przyciąga również figurka imitująca ołowianego żołnierzyka.

1 2 3

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy