Jaka będzie kolejna edycja "Bitwy o dom"?

Data publikacji: 2013-07-01 13:15:00

Jurorzy programu "Bitwa o dom": Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski opowiedzieli w studiu "Dzień Dobry Wakacje" o gustach dekoratorskich Polaków, oraz zdradzili, kogo będą szukać w drugiej edycji programu.

Jaka będzie kolejna edycja

Jurorzy zdradzili, jak oceniają Polaków pod kątem umiejętności aranżacji swoich domów i mieszkań. Jacy więc są Polacy?

- Bardzo różni na szczęście, bo były bardzo różne przypadki, bardzo różne historie, bardzo różne mieszkania, tudzież ich brak - powiedział Tomasz Pągowski. - Znaleźć taką uczciwą receptę na to, kto powinien znaleźć się w programie, to było strasznie trudne .

- To, co jest najważniejsze i to, co napawa mnie ogromnym optymizmem, jest obserwowanie tego, że Polak potrafi! Nie mają znaczenia godziny snu, nie ma znaczenia dostępność lub brak materiałów. Polacy są w stanie dać z siebie wszystko. I wszystkie nasze rodziny takie były! - dodała Małgorzata Rozenek

- W przyszłej edycji będziemy jeszcze surowsi - uprzedziła Natalia Nguyen. 

Czy w następnej edycji jurorzy będą w większym stopni skupiać się na tym, co uczestnicy potrafią, a nie na ich historiach i przeżyciach?

- Nie da się! Dom jest tak intymną sferą, i to, co przeżywasz w swoim życiu na prawdę przekłada się na to, jak dbasz o ten dom. To, jakie masz doświadczenia za sobą, naprawdę ma wpływ na to, jakie łóżko kupisz. Nie da się abstrahować od tych historii. Historie tworzą człowieka, a ten człowiek tworzy ten dom. Nie chcę oceniać tylko i wyłącznie wnętrz. Nie chcę oceniać, czy kolor zielony pasuje do koloru pomarańczowego w tej, danej kuchni. Ja chcę oceniać, czy ta zieleń jest tutaj z takiego, czy innego powodu - stwierdziła Małgorzata Rozenek.

A Wy jak oceniacie pierwszą edycję programu "Bitwa o dom"?

Dzień Dobry TVN/x-news

Suma punktów: 0
Tagi: bitwa, o, dom

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (2)
puchatekk

Autor: puchatekk
Data: 2013-07-02 22:13:34
ciekawa jestem czy warunki kolejnej edycji będą takie same :) urzekły mnie wykonczenia wnetrz, nowoczesny sprzet panasonica, jestem pelna podziwu dla pracy jaka wykonaly poszczegolne rodziny, uwazam, ze wszyscy wykonali kawał dooobrej roboty
Yedrek

Autor: Yedrek
Data: 2013-07-01 19:54:21
W sumie jestem ciekaw jaki będzie wynik tych ogłoszonych obietnic dla pozostałych rodzin które był w finale.