PIĘKNO NATURY I ZIELEŃ W POMIESZCZENIACH

Data publikacji: 2017-10-06 12:00:00

Kochamy zieleń i zachwyca nas piękno natury, dlatego chcemy, aby jak najwięcej jej elementów znalazło się w eventach, które tworzymy. Za pomocą drzew, pni, mchu i liści stworzyliśmy wyjątkowy klimat, przenosząc fragment lasu do pomieszczenia.

PIĘKNO NATURY I ZIELEŃ W POMIESZCZENIACH

Kolor zielony jest symbolem harmonii, spokoju, dodaje świeżości i energii. Warto wprowadzać różne odcienie zieleni do wnętrz, w których przebywamy. Zwłaszcza w postaci pięknych liści i kwiatów. Doskonałym pomysłem może być stworzenie przestrzeni, w której pojawi się ścianka z zielonych liści, kilka drzewek w doniczkach, dekoracje z mchu, świeżych szyszek i kory drzew.

Takie miejsce będzie pełniło funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim pozwoli na wyjątkowy relaks. Otoczenie się naturą pozwoli odpocząć po ciężkim dniu pracy, sprawdzi się też podczas czytania ulubionej książki czy słuchania muzyki. Taką przestrzeń można przygotować także do zabawy dla dzieci poprzez np. rozłożenie kilku dywaników przypominających trawę oraz udekorować dodatkowo balonami wypełnionymi zielonymi elementami.

W galerii handlowej zielona scenografia oparta na naturze cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, którzy chętnie spędzali tam czas bawiąc się z dziećmi i odpoczywając.  Takie rozwiązanie możecie zastosować także w swoich domach. Za pomocą zieleni możecie w piękny sposób zaaranżować np. wnętrze salonu. Kwiaty w doniczkach na pewno od dawna stoją na waszych parapetach, możecie myśleliście jak w inny sposób zazielenić wasz dom?
Lilirena o kwiatach/ Deccoria.pl
Autor zdjęć: Grupa Eventowa Dylczyk Art

 

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy