Ścianki pełne kwiatów

Data publikacji: 2017-10-17 11:00:00

Nawet mały bukiecik pięknych kwiatów wystarczy, aby nadać wnętrzom naturalnego piękna. Kwiaty są ozdobą w naszych domach, nie zapominamy o nich podczas dekoracji pomieszczeń na ważne uroczystości, wręczamy je bliskim z okazji imienin czy innych świąt. Ich kolory i zapach zachwycają od lat.

Ścianki pełne kwiatów

Ciągle jednak szukamy nowych rozwiązań, które ukażą ich piękno. Jednym z najnowszych trendów są ścianki z żywych kwiatów. Doskonale sprawdzają się podczas realizacji wydarzeń, nadając im wyjątkowego charakteru. Wykorzystywane mogę być na wiele sposobów: jako ozdoba zastępująca tradycyjne bukiety w wazonach czy jako oryginalne tło fotograficzne. Im większa tym bardziej efektowna, jednak mniejsza również będzie ciekawym rozwiązaniem. Może zostać ustawiona w salonie gościnnym podczas rodzinnej uroczystości.

Fot. Piotr Szalański

Ścianki pełne kwiatów przyciągają uwagę, stanowią oryginalną dekorację i wypełniają scenografię. Rekomendujemy te, wykonane z żywych kwiatów. Ich zapach jest dodatkowym elementem, który przyciąga do strefy eventowej. W celu zmniejszenia kosztów można wykonać ściankę wykorzystując kwiaty z papieru. Trwałość będzie z pewnością dłuższa, a efekt również pozytywnie zaskoczy.

Fot. Piotr Szalański

Wykonanie ścianki z kwiatów, czy to żywych czy papierowych wymaga  sporo pracy i cierpliwości. Warto jednak poświęcić trochę więcej czasu i przygotować coś tak zachwycającego. W celu zmniejszenia kosztów można ograniczyć ilość kwiatów i zamiast wypełnienia całości ścianki, udekorować w ciekawy sposób jej część.


Lilirena o kwiatach/ Deccoria.pl
Autor zdjęć: Grupa Eventowa Dylczyk Art

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy