Podsumowanie 10 lat Deccoria.pl

Data publikacji: 2017-07-17 06:00:00

Nagrody dla najbardziej aktywnych użytkowników i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – tak swój jubileusz świętuje Deccoria.pl, największy w Polsce internetowy serwis społecznościowy o aranżacji wnętrz i ogrodów.

Podsumowanie 10 lat Deccoria.pl

Deccoria.pl powstała w 2007 roku, jako miejsce spotkań internautów pasjonujących się tematyką wystroju wnętrz i designu. Serwis opiera się na modelu społecznościowym, w którym internauci dodawać mogą swoje zdjęcia i komentarze, odnoszące się zarówno do własnych działań, jak i aktywności innych użytkowników. Deccoria.pl prezentuje także treści poradnikowe oraz aktualności dotyczące nowych trendów wnętrzarskich.

- 10 lat Deccorii to nie tylko okrągłe urodziny serwisu internetowego. To najlepsze świadectwo przemian społecznych, ale i estetycznych, jakie dokonały się przez ten czas w Polsce – mówi Andrzej Potocki, Dyrektor Pionu Społeczności w Grupie Interia.pl. – Deccoria jest serwisem społecznościowym, w którym spotykają się ludzie, którzy chcą przeżyć swoje życie w przyjaznym otoczeniu. Jest odbiciem ewolucji gustów i potrzeb Polaków, naszego dążenia do piękna oraz tego, że coraz lepiej umiemy o tym wszystkim rozmawiać.

Z okazji urodzin Deccoria przygotowała liczne atrakcje dla swoich stałych i dla nowych użytkowników. W dwóch konkursach – „Za co kochasz Deccorię?” i „Jak zmieniało się moje mieszkanie” – wygrać można m.in. meble, vouchery do sklepów wnętrzarskich i gadżety związane z serwisem. Jubileuszowe zestawy nagród otrzyma również 10 użytkowników, którzy dodali w Deccorii najwięcej zdjęć, 10 autorów najwyżej ocenionych galerii ostatniej dekady i 10 najczęściej komentujących użytkowników.


Przejdź do konkursu urodzinowego: Jak zminiało się moje mieszkanie/domSuma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (5)
wendipo

Autor: wendipo
Data: 2017-07-17 22:02:52
Na Deccorii jestem prawie dziesięć lat, dokładnie 24 sierpnia tu "zawitałam". Byłam na wszystkich zlotach, organizowanych przez administrację Deccorii. Poznałam wiele fantastycznych osób, z wieloma utrzymuję kontakt (przez FB, telefoniczny czy listowy) do dziś. Podziwiałyśmy piękne galerie, piękne wnętrza, super pomysły, ale też bawiłyśmy się świetnie na wirtualnych "imprezach" wielu Deccorianek. No cóż, coś się zaczyna, coś się kończy. Tak bywa, nie tylko tutaj, choć czasem żal, że nie może być tak jak dawniej...........
ewoonia1

Autor: ewoonia1
Data: 2017-07-17 17:33:30
Całej Redakcji i wszystkim Deccorianom, życzę ciągłego urzeczywistniania piękna :)
No i następnej "dziesiątki " :)
P.s.
Zgadzam się z dziewczynami poniżej
agatarn

Autor: agatarn
Data: 2017-07-17 15:49:17
Deco znam praktycznie od początku, moja aktywność przez wiele lat była bardzo mocna jednak od jakiś dwóch ,trzech lat to już nie ten sam portal, nie ten sam klimat ...szkoda bo wiele osób stąd odeszło na fb czy instagrama i tam są aktywni a tutaj nie ... to o czymś świadczy .... wiele osób się tutaj poznało i kontakty utrzymujemy ale już bardziej na fb nie na deco .... nie ma osoby która by przyciągała nas na ten portal ...kiedyś była to super osoba Aga Śliwińska ...odkąd jej nie ma niestety deco jest anonimowa, bez więzi między użytkownikami ....szkoda bo te 10 lat to szmat czasu i wiele z nas zostawiło w galeriach na deco sporo swojego życia .... spotkanie na taką okoliczność jak ten jubileusz to by była świetna sprawa .... pozdrawiam Aga
AlicjaA

Autor: AlicjaA
Data: 2017-07-17 13:20:02
Batka ma rację!!!! ogromna szkoda :( Myślę ,że to byłaby świetna REAKTYWACJA !!! serwisu ,który co tu dużo gadać jest obecnie dużo mniej odwiedzany przez konkretną społeczność niż kiedyś .Owszem pojawia się mnóstwo nowych osób ,ale wpadają na chwilkę i szybko wypadają .Pojawiają się nowe galerie ,ale mało kto do wielu z nich zagląda .....jest trochę nudno :( Masa zżytych ze sobą deccorianek przeniosła się na fb i tam konwersują i wstawiają zdjęcia .Szkoda ,wielka szkoda ,bo ja osobiście bywam tu cały czas nałogowo i brak mi miłych kontaktów ....Jestem przekonana ,że dla "starych" deccorianek byłoby to bardzo miłe wspominkowe spotkanie ,dla nowych zaś fajny sposób poznania się w realu .Pomyślcie o tym !!! Rozumiem ,że kasa ,rozumiem ,że logistyka ,rozumiem ,że zaangażowanie ,ale ...........myślę ,że brak po prostu chęci jest tu najgorszy :( My pewnie ( jak co roku) zorganizujemy sobie mini zlot i będziemy się świetnie bawiły ,ale takie masowe spotkanie na bank zintegrowałoby dużo więcej fajnie zakręconych osób :)
Batka74

Autor: Batka74
Data: 2017-07-17 11:53:38
Szkoda i przykre, że z tej okrągłej okazji nie pomyślano o zorganizowaniu spotkania w Krakowie ze stałymi i nowymi użytkownikami serwisu mimo sporego zainteresowania wielu deccorianek...