MAŁGORZATA ROZENEK POWRACA „W DOBRYM STYLU”!

Data publikacji: 2017-10-06 16:00:00

To już trzeci sezon programu „W dobrym stylu”. Małgorzata Rozenek – Majdan po raz kolejny otworzy przed widzami skarbnicę domowych sekretów oraz skutecznych patentów. Spotka się z ekspertami w różnych dziedzinach i ruszy w pogoni za nowymi trendami. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

 MAŁGORZATA ROZENEK POWRACA „W DOBRYM STYLU”!

Każdy kiedyś był na diecie lub chociaż o niej myślał. Na świecie istnieją tysiące książek na temat odchudzania i odżywiania się w odpowiedni sposób. Małgorzata Rozenek – Majdan w pierwszym odcinku nowej serii programu postanowiła przyjrzeć się temu tematowi. Jakie są podstawowe zasady odżywiania? Która z  diet będzie dla nas najlepsza? Czy naprawdę cukier to samo zło, a jeść powinno się pięć razy dziennie? Czy warto zrezygnować z laktozy i glutenu?

Na te i inne pytania odpowie Marcin Skrzypczak, dietetyk z Warszawskiego Centrum Promocji Zdrowia Panaceum. A kiedy już wchłoniemy całą tę wiedzę, warto z niej skorzystać i przygotować coś zdrowego, dlatego Małgosia wraz z Agnieszką Mielczarek, coachem żywieniowym, zrobi sałatkę antyoksydacyjną, dzięki której będziemy wiecznie młodzi...no może przynajmniej przez jakiś czas! Prowadząca „W dobrym stylu" pokochała wegetariańskie gołąbki, ale czy przekona do nich męża, który uwielbia kanapki z wędliną?

PREMIERA: 7 PAŹDZIERNIKA, SOBOTA, GODZ. 17.30

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy