"Polowanie na mieszkanie" z Dorotą Szelągowską

Data publikacji: 2016-05-11 14:00:00

Jedno pomieszczenie nadające się do remontu i właściciel, który kompletnie nie wie co z nim zrobić. To właśnie na takie okazje poluje projektantka wnętrz Dorota Szelągowska. Poradzi sobie z metamorfozą w trzy dni? Sprawdźcie sami!

Jest taka jedna osoba na świecie, która urządza i remontuje nawet przez sen. Uwielbia zmieniać, tworzyć na nowo, budować coś z niczego. Nie ogranicza jej brak czasu, pieniędzy ani odpowiednich materiałów. Potrafi stworzyć prawdziwe cuda z kompletnych ruin. Dorota Szelągowska. W swoich programach „Dorota was urządzi” i „Polowanie na kuchnie” wyremontowała już niejeden salon, kuchnię, łazienkę, a nawet balkon. Oglądający TVN Style pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Teraz Dorota ma zamiar podbić serca widzów TVN.

W swoim nowym programie „Polowanie na mieszkanie” przemierzy kilometry marketów budowlanych w poszukiwaniu tych, którzy chcieliby coś zmienić w swoich mieszkaniach,
ale kompletnie nie wiedzą jak się za to zabrać. W każdym odcinku wybierze jednego szczęśliwca, któremu wyremontuje najbardziej nielubiane przez niego pomieszczenie. W 3 dni zmiecie dotychczasowy wystrój z powierzchni ziemi i przeobrazi przestrzeń według swojego pomysłu. Spektakularna metamorfoza w trzy dni? To potrafi tylko Dorota Szelągowska!

POLOWANIE NA MIESZKANIE
PROWADZĄCA: DOROTA SZELĄGOWSKA
PREMIERA: 26 czerwca, niedziela, godz. 11.00

Zobacz najpiękniejsze sypialnie Polaków!

Suma punktów: 5

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (3)
karen

Autor: karen
Data: 2016-05-23 09:44:29
Uwielbiam Dorotkę:)
krynia9

Autor: krynia9
Data: 2016-05-22 19:05:52
Teraz pilnie zmiana balkonu by mi się przydała ( MINI BALKONU )
krynia9

Autor: krynia9
Data: 2016-05-22 19:03:16
Czekam na kolejne zmiany :))