"Polowanie na mieszkanie" z Dorotą Szelągowską

Data publikacji: 2016-06-22 12:00:00

W najbliższy weekend zaczyna się GORĄCE LATO w TVN. W niedzielę o godz. 11.00 widzowie będą mogli zobaczyć premierowy odcinek nowego programu Doroty Szelągowskiej – „Polowanie na mieszkanie”

POLOWANIE NA MIESZKANIE
PROWADZĄCA: DOROTA SZELĄGOWSKA
PREMIERA: 26 czerwca, niedziela, godz. 11.00

Jest taka jedna osoba na świecie, która urządza i remontuje nawet przez sen. Uwielbia zmieniać, tworzyć na nowo, budować coś z niczego. Nie ogranicza jej brak czasu, pieniędzy ani odpowiednich materiałów. Potrafi stworzyć prawdziwe cuda z kompletnych ruin. Dorota Szelągowska. W swoich programach „Dorota was urządzi” i „Polowanie na kuchnie” wyremontowała już niejeden salon, kuchnię, łazienkę, a nawet balkon. Oglądający TVN Style pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Teraz Dorota ma zamiar podbić serca widzów TVN.

W swoim nowym programie „Polowanie na mieszkanie” przemierzy kilometry marketów budowlanych w poszukiwaniu tych, którzy chcieliby coś zmienić w swoich mieszkaniach,
ale kompletnie nie wiedzą jak się za to zabrać. W każdym odcinku wybierze jednego szczęśliwca, któremu wyremontuje najbardziej nielubiane przez niego pomieszczenie. W 3 dni zmiecie dotychczasowy wystrój z powierzchni ziemi i przeobrazi przestrzeń według swojego pomysłu. Spektakularna metamorfoza w trzy dni? To potrafi tylko Dorota Szelągowska!

W pierwszym odcinku spotyka na zakupach dwie siostry, Zosię  i Agatę. Dziewczyny pochodzą z dużej, siedmioosobowej  rodziny. Opowiadają Dorocie o swoich rodzicach i ich mieszkaniu, które zdecydowanie wymaga remontu. Państwo Guzy mieszkają na warszawskiej Pradze
z dwójką najmłodszych dzieci – Zosią i Wojtkiem. Dorota postanawia im pomóc i odnowić
w ich mieszkaniu salon. Ma trzy dni, żeby stworzyć wygodne pomieszczenie w którym zmieści się cała rodzina.  Dorota jedzie na rozpoznanie.

Na miejscu zastaje starą, nadającą się do wymiany meblościankę i zniszczoną podłogę.
W salonie brakuje także miejsca do odpoczynku. Następnego dnia prowadząca wraca z planem remontowym. Niestety nie obejdzie się bez prawdziwej demolki w której weźmie udział cała rodzina! Dorota wraz ze swoją wierną ekipą będą pracowali dzień i noc, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Czy właściciele będą zadowoleni ze swojego odmienionego mieszkania?
Jak zareagują na wszystkie niespodzianki, które przygotowała dla nich Dorota Szelągowska?

„Polowanie na mieszkanie” (oryg. „House crashers”) to kolejny format z portfolio Scripps Networks Interactive wyprodukowany przez TVN.

Materiały prasowe

Suma punktów: 5

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)
krynia9

Autor: krynia9
Data: 2016-06-22 13:11:36
Czekam z niecierpliwością. ..... Lubię Dorotę i jej twórczość :)