"Tu jest pięknie" - nowy program Doroty Szelągowskiej już od 5 marca w HGTV Home & Garden

Data publikacji: 2017-02-17 11:00:00

Piękna stodoła z salą kinową? Pięćdziesięciometrowy namiot – apartament położony na Mazurach? Jacuzzi na łące? Pływający po jeziorze komfortowy dom z kominkiem i klimatyzacją? Dorota Szelągowska udowodni widzom, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby spędzić czas w wyjątkowym miejscu z niesamowitymi ludźmi.

Nowy program „Tu jest pięknie” zabierze widzów w magiczną podróż po nietuzinkowych miejscach w Polsce, gdzie można zapomnieć o wszystkim i wypocząć. Właściciele i twórcy obiektów opowiedzą jak udało im się stworzyć tak unikalny klimat, połączyć tradycję z nowoczesnością oraz sielskie klimaty ze śmiałym designem. Dorota odwiedzi położone na Mazurach gospodarstwo na terenie którego można zamieszkać w urządzonym z klasą namiocie, poszukać spokoju w stodole wyposażonej w bibliotekę i salę kinową oraz skorzystać z zabiegów w ekologicznym spa pod gołym niebem. Widzowie przekonają się, że w apartamencie ulokowanym na drzewie w leśnej głuszy, można brać prysznic i korzystać z Internetu. Gospodarze chętnie opowiedzą o dodatkowych atrakcjach, które czekają na odwiedzających. Uczestnictwo w warsztatach jogi, udział w produkcji domowego cydru czy wina, masaż na pomoście oraz możliwość degustacji lokalnych specjałów to tylko część z nich. Jedno jest pewne. Dorota Szelągowska nie raz wykrzyknie „Tu jest pięknie”!

W pierwszym odcinku Dorota Szelągowska wybierze się do hotelu Galery 69 w Dorotowie. To niezwykłe miejsce położone jest na granicy Warmii i Mazur. Jego właściciele zrobili wszystko, żeby dawną szkołę zamienić w prawdziwe dzieło sztuki. Udało się im tego dokonać tylko w cztery miesiące! Drewniane manekiny, oryginalne meble własnego projektu, spa na świeżym powietrzu i wszechobecna sztuka zachwycą Dorotę i będzie chciała zostać tam na zawsze. 

Materiały prasowe

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy