Prapremierowy odcinek nowego programu „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” Już 17 kwietnia w HGTV Home & Garden

Data publikacji: 2017-04-11 10:00:00

To samo wnętrze. Dwie kompletnie różne stylizacje. Dorota Szelągowska jak nikt inny potrafi odmienić przestrzeń na kilka różnych sposobów. Wszystko bez wyburzania i gruntownego remontu! Specjalnie na Wielkanoc HGTV Home & Garden pokaże prapremierowy odcinek programu. Całą serię będzie można oglądać od 14 maja w tym samym kanale.

Prapremierowy odcinek nowego programu „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”  Już 17 kwietnia w HGTV Home & Garden

Zagracone pokoje dziecięce, sypialnie bez charakteru, stare i brzydkie salony. Chcesz coś zmienić w swoim domu? Zobacz jak robi to Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz w nowym programie chce pokazać widzom, jak łatwo można przeprowadzić metamorfozę jednego pomieszczenia na kilka różnych sposobów. Prowadząca udowodni, że widoczna zmiana wystroju nie zawsze wymaga totalnej demolki. Wystarczy dobry pomysł i trochę zapału do realizacji.

W każdym odcinku w swoim warsztacie krok po kroku pokaże, jak samodzielne wykonać różnego rodzaju dekoracje czy przerobić meble. Podzieli się z widzami dekoratorskimi patentami. Odwiedzi swoje ulubione miejsca z których czerpie inspiracje i spotyka się z różnymi specjalistami.
Jest wiosna, pora na zmiany!

PRAPREMIERA: 17 KWIETNIA, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17.00
REGULARNA EMISJA: 14 MAJA, NIEDZIELA, GODZ. 17.00

Deccoria.pl

Materiały prasowe

Suma punktów: 5

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)
agatarn

Autor: agatarn
Data: 2017-04-13 09:19:17
może być fajnie:) lubię oglądać programy z Dorotą więc i ten obejrzę ....