Wzory na wiosnę!

Data publikacji: 2018-05-04 13:00:00

Majowe WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną, wiosenną okazją aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

Wzory na wiosnę!

Na Wzorach znajdziecie meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

Jak zawsze na wiosnę - będzie zielono! My też kochamy rośliny - dlatego na wiosennej edycji znaj-dziecie wszystko co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Na stoisku Litograf będzie można samodzielnie nauczyć się drukować prosto ze świeżych roślin. To technika monotypii.  Printami ozdobicie papier i zabierzecie go ze sobą. Spróbujecie także druku na tkaninie.Vintage na Wzorach - to strefa na drugim piętrze, gdzie kupicie niepowtarzalne ubrania i przedmioty z minionych dekad od najlepszych polskich kolekcjonerów.

W strefie vintage znajdziecie też dużo dobrej muzyki. Za strefę z najlepszymi winylami odpowiadał będzie znany i lubiany kolektyw Tysiące Winyli.W strefie warsztatów
Na drugim piętrze odbędą się warsztaty organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, które prężnie działa w zakresie minimalizowania odpadów. W sobotę i niedzielę od 15 do 19 zapra-szamy na warsztat dzięki któremu dowiecie się jak szybko przerobić swoje ubrania dostosowując je do panujących trendów.

Niedziela 14.00 - Naturalne kosmetyki razem z So Fresh!
Dowiecie się jak rośliny służą naszej urodzie - warsztat z naturalnymi kosmetykami poprowadzą Ania Tabor i Agnieszka Małachowska.

Sobota 16.00 - Kasia Rodek opowie o swoim projekcie „ Słoik z lasem” . Na pokazie pokaże jak można zamknąć las w butelce i opowie o pielęgnacji i utrzymaniu mikro-lasów. Po pokazie chętni mogą zostać na warsztacie który poprowadzi.Więcej szczegółów i zapisy na stronie wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/870154209828696/

Na wzory wchodzimy bez biletów.
Partnerzy wydarzenia:

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
BRC Vintage
Warexpo

WZORY na wiosnę 2018
12-13 Maja
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
Warszawa
godziny wydarzenia 11-19
wstęp wolny

ZDJĘCIA WYSTAWCÓW

Suma punktów: 0
Tagi: WZORY, deccoria

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy