Artykuły

Ciężko sobie wyobrazić smak wielu zup i mięs bez dodatku gorzkawo korzennych liści laurowych. Wawrzyn odnalazł szerokie zastosowanie w polskiej kuchni, mało kto jednak wie, jak można go wykorzystać poza nią.

Czytaj artykuł 

Obecnie kuchnia jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń. W zapomnienie odeszły czasy, gdy stanowiła tylko zaplecze pokoju gościnnego i kiedy niechętnie wpuszczaliśmy do niej znajomych. Dziś królują kuchnie, które mają swój styl i wychodzą na salony. Marzy ci się nowoczesna kuchnia w bloku? Sprawdź, jak ją urządzić.

Czytaj artykuł 

Podstawą aromaterapii są olejki eteryczne, bogate w substancje lecznicze i zapachowe. Związki te były wykorzystywane niejako intuicyjnie od starożytności, a później nauka potwierdziła licznymi badaniami szerokie spektrum działania substancji czynnych terapeutycznie, które są obecne w każdym z nich.

Czytaj artykuł 

Czasem remont mieszkania chodzi za nami przez kilka miesięcy, a nawet lat. Chcielibyśmy coś zmienić, mamy nawet pomysł, jednak mocno ograniczają nas finanse. Mamy dla was alternatywę. Nie trzeba od razu burzyć ścian i kłuć płytek w łazience. Czasami małe, niepozorne zmiany mogą dać cudowne rezultaty, dzięki którym twoje stare lokum będzie jak nowe!

Czytaj artykuł 

Żyjemy w plastikowym świecie. Zamiast tym, co naturalne, dobre dla środowiska, biodegradowalne, czy wielokrotnego użytku, otaczamy się stertą plastiku. Pijemy wodę z plastikowych butelek, spożywamy jedzenie opakowane w tworzywa sztuczne. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że plastik plastikowi nierówny, a rodzaj tworzywa, z którego wykonano opakowanie, może negatywnie wpływać na nasze zdrowie.

Czytaj artykuł 

Masz piękne mieszkanie, swój ulubiony kąt, którym chcesz się pochwalić, a przy okazji wygrać fantastyczne nagrody? Zapraszamy do naszego konkursu!

Czytaj artykuł 

Sezonowe rarytasy to podstawa zdrowej, zbilansowanej diety. Z ich odżywczych dobrodziejstw korzystamy zaledwie przez kilka tygodni. Warto wykorzystać ten czas na tyle, na ile pozwalają nam zasoby natury.

Czytaj artykuł 

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka? Niekoniecznie. Wielu ludzi coraz częściej decyduje się na przygarnięcie nietypowych zwierząt. Kiedyś posiadanie fretki było uważane za kaprys, dziś nikogo już nie szokuje widok świnki na smyczy, czy jeża w kieszeni.

Czytaj artykuł 

Znawcy mediów oraz entuzjaści Internetu i nowych technologii od dawna wieścili śmierć prasy drukowanej. Nie pozwólmy jej jednak odejść! Wydawnictwa internetowe poza dostarczaniem wiadomości, na niewiele się zdają, w przeciwieństwie do tradycyjnych gazet, które po przeczytaniu, można wykorzystać na wiele zaskakujących sposobów.

Czytaj artykuł 

Już samo słowo „jesień” dla wielu to powód do odczuwania melancholii. Wizja krótkich, wilgotnych, szarych dni mało kogo nie napawa optymizmem. Wyjątek stanowią posiadacze własnych ogrodów – dla nich jesień to często czas planowania, siania, sadzenia i jakby na przekór szykującej się do snu przyrodzie, czas nowej energii ogrodniczej.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.