Newsroom 31.10.2019

We własnych domach nigdy nie jesteśmy sami – zawsze ktoś nam towarzyszy. Rzadko jednak z tego towarzystwa jesteśmy zadowoleni. Muszki owocówki, muchy, biedronki azjatyckie, myszy, rybiki i inne to stworzenia niemile widziane w naszych progach. Istnieje wiele sposób, by się ich pozbyć, najskuteczniejsza jest jednak profilaktyka.

Czytaj artykuł 

Sypialnia to przestrzeń, która powinna sprzyjać wypoczynkowi. Delikatne, żółte oświetlenie, miękki materac i wygodne łózko, stonowany wystrój – to wszystko wspomóc ma zdrowy, odżywczy sen. Nie zdajemy sobie jednak sprawy z tego, ile toksycznych zagrożeń, może się w niej znajdować.

Czytaj artykuł 

Pelargonie i surfinie to popularne rośliny balkonowe. W sezonie — kwitną bujnie. Przy dobrych warunkach pogodowych i odpowiedniej pielęgnacji mogą wytrwać aż do pierwszych przymrozków. Podpowiadamy, w jaki sposób przezimować te rośliny.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.