Newsroom 13.05.2022

Mieczyki to dostojne kwiaty o pięknych kolorach, które świetnie sprawdzają jako szpaler wzdłuż szlaków komunikacyjnych. Jednak ich uprawa nie należy do najłatwiejszych. Dowiedz się, czego potrzebują gladiole, aby pięknie kwitły! 

Czytaj artykuł 

Sadzenie pomidorów do gruntu nie wymaga specjalnych umiejętności. Jednak by cieszyć się obfitym zbiorem owoców, należy poświęcić uprawie czas, by przygotować podłoże pod pomidory czy przeznaczyć go na hartowanie sadzonek. Ten wysiłek na pewno się opłaci. Sprawdzamy, kiedy i jak sadzić pomidory.

Czytaj artykuł 

Czereśnie zachwycają soczystym, słodkim i chrupiącym miąższem okrytym aksamitną czerwoną skórką. Trudno przejść obok nich obojętnie. Nic dziwnego, że są tak chętnie sadzone w ogrodach. Jednak nie każdy ma wystarczająco dużo miejsca na dorodne drzewo. Na szczęście jest rozwiązanie, a jest nim czereśnia kolumnowa! Dowiedz się więcej. 

Czytaj artykuł 

Wiosenne przymrozki to zmora ogrodników. Praktycznie każdego roku w połowie maja zachodzi ochłodzenie nazywane "zimnymi ogrodnikami" i "zimną Zośką". Wyjaśniamy, skąd się wzięły te określenia i jak chronić rośliny przed majowymi przymrozkami.

Czytaj artykuł 

Lilak, zwyczajowo nazywany bzem, jest symbolem maja. Wtedy to właśnie rozkwita i uwodzi, zarówno atrakcyjnym wyglądem, jak i pięknym zapachem. Mało tego, lilak posiada również liczne właściwości zdrowotne. Jak uprawiać go w ogrodzie?

Czytaj artykuł 

Petunia to jedna z popularniejszych roślin balkonowych. Nic dziwnego – kwitnie przez dłuższy czas, zdobiąc nawet niewielką przestrzeń pięknymi kwiatami. Gatunek jest stosunkowo łatwy w uprawie i nie ma dużych wymagań, dlatego świetnie nadaje się do hodowania w polskich warunkach. Jak uprawiać petunię na balkonie, by ładnie rosła i kwitła? Sprawdź! 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.