Newsroom 24.06.2022

Jiaogulan to bardzo intrygująca nazwa rośliny pnącej o efektownym pokroju i niezwykłych właściwościach prozdrowotnych.  Choć pochodzi z Dalekiego Wschodu, można z powodzeniem uprawiać ją w polskim ogrodzie, na balkonie lub w domu i czerpać z tego korzyści. Dowiedz się, czego potrzebuje jiaogulan do prawidłowego rozwoju i jakie ma właściwości! 

Czytaj artykuł 

Ściółkowanie to prosty zabieg pielęgnacyjny w ogrodzie, który przynosi wiele korzyści. Zapobiega szybkiemu wysychaniu podłoża, ogranicza rozwój chwastów, a nawet wzbogaca ziemię w substancje odżywcze. Decydując się na ściółkowanie, mamy możliwość korzystania z różnego rodzaju materiałów. Ważne jest, aby dobrać ściółkę odpowiednią do naszego ogrodu. 

Czytaj artykuł 

Wybór idealnego podjazdu do domu może stanowić problem dla osób, które niespecjalnie znają się na budownictwie. Dostępne na rynku materiały różnią się od siebie trwałością i ceną, dlatego podpowiadamy, jak wybrać podjazd do domu tak, aby sprostał naszym oczekiwaniom. Przygotowaliśmy listę najpopularniejszych rodzajów podjazdów do domu, wraz z opisem i ceną każdego z nich.

Czytaj artykuł 

Za awarię pralki i nieprzyjemnie pachnące pranie może być odpowiedzialne jej zabrudzenie. Zanieczyszczenia zalegające w mechanizmie, w gumowym kołnierzu czy w pojemniku na proszek, mogą sprawić, że urządzenie odmówi posłuszeństwa, a stan odzieży będzie pozostawiał wiele do życzenia. Oto patenty na to, jak szybko i skutecznie wyczyścić pralkę! 

Czytaj artykuł 

Krety przez to, że żerują głęboko w ziemi, są sprawcami wielu szkód zauważalnych na działkach czy trawnikach. Efektem ich pracy są nieestetyczne kopce uformowane w miejscach hodowli pięknych okazów roślin. Niestety, nie jest łatwo pozbyć się tych ssaków z ogrodu. Te niewielkie, osiągające do 20 cm długości stworzenia potrafią w jedną noc wykopać aż 20 metrów tuneli! 

Czytaj artykuł 

Floksy to zjawiskowe i wielobarwne kwiaty, które perfekcyjnie sprawdzają się w uprawie ogrodowej. Występują w wielu odmianach i można je spotkać w wielu miejscach na świecie. Te byliny są dostępne praktycznie w każdym sklepie ogrodniczym. Żeby jednak roślina pokazała swój pełen potencjał, trzeba o nią dbać. W jaki sposób?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.